29°C

Zaključile z zmagama

| |
04.02.2016      15:10

Čebelice Zreče : KLS Ljubno 2:1 (25:15, 14:25, 25:16) Prebold : Čebelice Zreče 0:3 (18:25, 14:25, 23:25)

V soboto  so na domačem turnirju odbojkarice iz Zreč (Čebelice Zreče) v najmlajši kategoriji dosegle dve pomembni zmagi in se na koncu uvrstile v finalni del drugega dela tekmovanja. Borile se bodo za uvrstitev med prvih šestnajst ekip v državi. V sistemu tekmuje več kot 50 ekip.
Po nekoliko slabšem začetku prvega seta prve tekme, so se deklice nato le zbrale, zaigrale svojo igro in prvi set tudi dobile. V drugem setu je na parket stopila druga postava, ki pa ni bila kos nasprtonicam iz Ljublnega. V odločilnem, tretjem setu, pa so domačinke zopet zaigrale svojo igro in si tako priigrale tudi prvo zmago na domačem terenu v tej sezoni.
Po prvi zmagi so bila vrata med najboljše ekipe v državi odprta, a potrebno je bilo opraviti še drugo domačo nalogo. V drugi tekmi so domačinke nadzorovale igre od samega začetka in dobile uvodna dva niza ter si zagotovile zmago. V tretjem nizu je domača trenerka dala priložnost tudi tistik, ki bodo nosilke igre v naslednjih letih. Kljub vsemu so zrečanke izvlekle tudi tretji set in se veselile zmage na Preboldom s 3:0.
12.03. pričnejo deklice s finalnim delom tekmovanja.Gostitelj in razpored tekem bosta znana naknadno.