Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.10.2017

delno oblačno
Danes bo pretežno jasno. Zjutraj in dopoldne se bo po nižinah in ob morju zadrževala megla. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 23 stopinj C.
6°C | 23°C
sreda, 18.10.2017
7°C | 22°C
četrtek, 19.10.2017
4°C | 21°C
petek, 20.10.2017
5°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
6°C | 19°C
Opozorila
Torek, 17.10.2017 ob 7h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
23°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

YOUTH VOLLEYBALL CAMP ROGLA 2016


ŠPORT, TURIZEM

| |
18.07.2016      11:29
A A

YOUTH VOLLEYBALL CAMP ROGLA 2016


Športni delavci v ženskem odbojkarskem klubu Swatycomet Zreče so povezali del stroke v ženski odbojki in omogočili odbojkarski mladini druženje, zabavo, športne igre in nadgradnjo odbojkarskega znanja. Olimpijski športni center Rogla je bil raj za otroke.


Deli:
Med petim in devetim julijem se je na Rogli odvijal YOUTH VOLLEYBALL CAMP ROGLA 2016. Odbojkarski športni tabor, katerega organizacijo in vodenje sta prevzela Tomaž Kušar ter Boris Klokočovnik; sicer člana OK Swatycomet Zreče. Da so bili mladim športnicam, željnim znanja in nadgradnje igre odbojke zagotovoljni dobri pogoji sta za kraj dogajanja izbrala Roglo, k sodelovanju pa povabila tudi nekaj športnih somišljenikov: Aleksander Žigon (ŽOK Kajuh Šoštanj), Carmen Kotnik (OK Swatycomet Zreče), Tomaž Golež (ŽOK Celje), Rosana Krajnc (fitnes top fit CELJE) in Patricija Napotnik (OK Swatycomet Zreče).  
V prvi izvedbi kampa se je na Rogli klub reprezentančnim aktivnostim družilo kar 18 športnic in športnikov, ki so ob treningih odbojke spoznavali tudi pravilno kondicijsko pripravo in krepitev moči športnice oz. športnika. Za večino njih je bila novost trening na bazenu, kar je v vrhunskem športu stalnica. Ob dogajanju v športni dvorani na Rogli so udeleženke lahko koristile tudi zunjanjo športni infrastrukturo olimpijskega centra Rogla. Imele so tudi priložnost, da se spoznajo s posebno sobo za višinske priprave; torej sobo v kateri se simulira nadmorska višina priprav (dviguje). V zabavnem in družabnem delu je bilo ob sprehodih do jezer in planjah po Rogli še zdaleč najbolj atraktiven kotiček za zabavo  zimsko-letno sankališče Zlodejevo, ki je marsikateri udeleženki dvignil prag adrenalina precej visoko. Po enotedensekm druženju so udeleženke postale tako rekoč prava športna ekipa. Slovo od Rogle ni bilo ravno prijetno. A je obljuba na vnovično udeležbo tabora v naslednjem letu lajšala neprijete občutke zaradi odhoda iz Rogle, saj so si vse želele še ostati.


Priloge:
PDF
yvc_jumbo_koncno_predogled.pdf
67592_yvc_jumbo_koncno_predogled.pdf (413,6 KB)
Neznan tip datoteke
yvc_bannerji_160x600px1.jpg
67592_yvc_bannerji_160x600px1.jpg (84,51 KB)
Neznan tip datoteke
logo.bmp
67592_logo.bmp (1,04 MB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Zreče!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
17.10.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.