Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Popoldne bo sončno z nekaj spremenljive oblačnosti. Nastale bodo krajevne nevihte. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 29 do 34 stopinj C.
18°C | 28°C
torek, 26.06.2017
15°C | 30°C
sreda, 27.06.2017
14°C | 32°C
četrtek, 28.06.2017
16°C | 32°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 15h
V popoldanskem in večernem času so možne močnejše nevihte s sunki vetra in nalivi, ni izključen pojav toče.
18°C
28°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Tonka in Lena mladinski prvakinji


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
18.02.2016      23:15
A A

Tonka in Lena mladinski prvakinji


Sestri Tonka in Lena Pučnik, zrečanki in do nedavnega članice OK Swatycomet Zreče, postali državni prvakinji v mladinski kategoriji v dresu Nova KRM Branik.


Tonka in Lena Pučnik
Tonka in Lena Pučnik
Deli:

Mlade odbojkarice Nove KBM Branika so v mladinski konkurenci osvojile naslov najboljših v državi. V prvem polfinalu so gladko odpravile Vital Ljubljana z rezultatom 2:0 (25:19, 25:16). Ljubljančanke so le v obeh začetkih niza kazale konkurenčnost, a je v nadaljevanju obeh nizov le prišla na dan kakovost branikove vrste, ki je bila boljša v vseh elementih igre. V drugem polfinalu je bila boljša ekipa iz Braslovč, četudi so igralke DOORS v vsakem nizu uspele zbrati po 21 točk. A vseeno je bilo očitno, da so odbojkarice iz Braslovč, ki so skoraj vse tudi v prvi postavi ekipe, ki igra v prvi državni ligi, pokazale več in dokazale, da si zaslužijo finale. Rezultat tekme se je tako končal v prid braslovčank (25:21, 25:21). Številni gledalci so si nadejali veliko od finala, saj je večina igralk na parketu tudi sicer stalnih članic prvoligaških moštev v svojih klubih. Mlade bankirke z Anito Sobočan na čelu so pokazale, da so neustavljive. Vsak niz je bil napet vse do 20. točke, saj so mariborčanke do tega rezultata vodile le za točko ali dve. Vendar so bile v zaključku vseh treh nizov bolj zbrane in odločne. Mariborčanke so na poti do naslova državnih prvakinj nasprotnicam oddale vsega skuaj dva niza. Enega ekipi GEN-I Volley, drugega pa ekipi DOORS.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ODBOJKARSKI KLUB SWATYCOMET ZREČE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


ODBOJKARSKI KLUB SWATYCOMET ZREČE
ODBOJKARSKI KLUB SWATYCOMET ZREČE
POHORSKA CESTA 5
Tel:041 669 408
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 24 25 26 27 28 29 30 1 2 3
24.06.2017 | Družabni dogodki
Gasilska veselica PGD Stranice - ANSAMBEL STIL
24.06.2017 | Družabni dogodki
Gasilska veselica PGD Stranice - ANSAMBEL STIL

Bodite prvi pri oddaji mnenja.