Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 29.06.2017

delno oblačno
V prvem delu noči bodo nevihte s krajevnimi neurji od zahoda zajele večji del Slovenije, v drugem delu noči pa prehodno povečini ponehale.
16°C | 26°C
petek, 30.06.2017
13°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
15°C | 24°C
nedelja, 02.07.2017
12°C | 25°C
ponedeljek, 03.07.2017
13°C | 26°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 18h
Do sredine noči so ob nevihtah še možna krajevna neurja. Močni sunki zahodnega vetra in nalivi bodo ob prehodu hladne fronte najprej (okoli 22. ure) zajeli obalo, nato pa v približno treh urah prešli vso Slovenijo.
16°C
26°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Nova zmaga najmlajšim


ŠPORT

| |
24.01.2016      10:16
A A

Nova zmaga najmlajšimDeli:
5.krog, MINI odbojka
Braslovče II : Čebelice Zreče 3:0 (25:16, 25:09, 25:22)
Čebelice Zreče : Mozirje 2:1 (08:25, 25:13, 25:21)
Ekipa Čebelice Zreče: Naja Pišotek, Neja Rošer, Hana Kušar, Živa Pogorevc, Sofija Mrzdovnik, Nastja Gorinšek, Blažka Dečar in Lucija Vrhovšek-Jančič (trener).

V petem krogu so najmjaše zreške odbojkaice igrale na turnirju v Brasovčah, ki iamjo bogato tradicijo tako ženske kot tudi moške odbojke. V prvi tekmi so se pomerile z domačo ekipo, ki ima visoke cilje. Prvi set se je pričel izenačeno, nato so domače odbojkarice odigrale nekaj boljših točk, naredile nekaj manj napak in tako zaključile set s 25:16. V drugem setu so na parket stopile nove igralke, kot to zahtevajo pravila igre za najmlajše odbojkarjice. Druga postava Braslovč je zaigrala zelo dobro in že v začetku pokazala, da so odloče set zaključiti v svojo korist. S 25:9 so se veselile zmage v drugem nizo. Tretji niz mini odbojke je največkrat merjenje moči najboljših igralk posamezne ekipe. Pravila namreč dopuščajo, da trenerji pošljejo na ekipo svoje najboljše igralke posameznih trojk. Set je bil zelo izenačen vse do zaključnih točk, kjer pa so domačinke ob bučnem navijanju naredile nekaj manj napak in tako set zaključile s 25:22 v svojo korist.
V drugi tekmi so Čebelice Zreče igrale proti ekipi Mozirja. V uvodnem setu je gostujoča trenerka na parket postavila svoje najboljše igralke, zrečanke pa so pričele s svojo drugo ekipo. Tako je bil rezultat 25:8 za Mozirje. Nasldenji set so zaigrale Čebelice s svojo boljšo postavo in ta set odločno določile v svojo korist s 25:13. Tako se je v tretjem setu napovedovala lepa in izenačena igra najboljših igralk vsake ekipe. Izenačen rezultat je bil vse do zaključka seta, kjer pa so Čebelice pokazale svoje odbojkarsko znanje in set zaključile s 25:21 v svojo korist in se veselile novih ligaških točk. Zrečanke so zbrale 15 ligaških točk in zasedajo trenutno 4 mesto na lestvici in zaostajajo za samo tri točke za Mozirjem.
V soboto 30.01. s pričetkom ob 10.00 bodo Čebelice gostile turnir v Zrečah. Domačinke se bodo pomerile z ekipama Ljubno in Prebold. Z vašo bučno pomočjo bodo zagotovo lažje prišle do novih ligaških točk, ki bi jim lahko primesle napredovanje na lestvici.


Povezave:okzrece.si
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ODBOJKARSKI KLUB SWATYCOMET ZREČE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


ODBOJKARSKI KLUB SWATYCOMET ZREČE
ODBOJKARSKI KLUB SWATYCOMET ZREČE
POHORSKA CESTA 5
Tel:041 669 408

Bodite prvi pri oddaji mnenja.