Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 25.11.2017

oblačno
Ponoči se bo od zahoda postopoma pooblačilo, nekaj jasnine bo zjutraj še na severovzhodu. Tam bo ponekod pihal jugozahodnik. Najnižje jutranje temperature bodo od 0 do 6, na Primorskem od 7 do 10°C.
4°C | 11°C
nedelja, 26.11.2017
3°C | 5°C
ponedeljek, 27.11.2017
-5°C | 6°C
torek, 28.11.2017
-6°C | 7°C
sreda, 29.11.2017
2°C | 6°C
Opozorila
Petek, 24.11.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
11°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Redni letni zbor članov ODI Dravinjske doline...


NOVICE

| |
01.04.2016      10:54
A A

Redni letni zbor članov ODI Dravinjske dolineRedni letni Zbor članov Območnega društva invalidov Dravinjske doline
Redni letni Zbor članov Območnega društva invalidov Dravinjske doline
Deli:

V soboto 19.3.2016 je v dvorani Konjičanka potekal  redni  zbor članov Območnega društva invalidov Dravinjske doline. Vabilu na zbor sta se odzvala tudi župan občine Slovenske Konjice Miran Gorinšek in predsednica Koordinacije Društev invalidov za Celjsko regijo Dragica Mirnik.                                                    
Predsednik društva  Ivan Pavlič je pričel  sestanek in  pozdravil vse prisotne ter podal predlog  dnevnega reda.  Podal je tudi poročilo o delu Območnega društva invalidov  Dravinjske doline.  V pregledu aktivnosti društva je povedal,  da se število  članov povečuje in trenutno šteje 1049 članov iz skupno vseh treh občin (Slovenske Konjice, Zreče in Vitanje).   Najbolj ponosni so na odlično izveden projekt  ZDIS  »Občina po meri invalidov« saj so bili pobudniki tega projekta  in so vse tri občine tudi prejele listino ZDIS-a »Občina po meri invalidov«.  Predstavil je delo 16 poverjenikov, izvršnega  odbora ODI DD, nadzornega odbora ODI DD in častnega razsodišča.  Poudaril je, da so v preteklem obdobju izvedli  osem socialnih programov , štiri rekreacijske pohode,  izdali  10. VODNIK  ODI DD in še kaj bi se našlo. Skratka društvo je izredno prizadevno in aktivno. Velike  zasluge za to imata njen predsednik in neutrudna tajnica društva Tatjana Pilpaher.  Dnevi red je potekal  po predlogu. Delovni predsednik Ivan Štern je odlično vodil zbor članov. Vsa poročila so bila natančna in tudi potrjena. Izvoljen je bil predstavnik ODI DD za Zbor članov ZDIS Ivan Štern.  Delo društva je zelo pohvalil tudi Miran Gorinšek,  predvsem projekt »Občina po meri invalidov«  ter skrb za socialne potrebe invalidov. Predsednica Koordinacije  Društev invalidov za Celjsko regijo Dragica Mirnik je tudi pohvalila delo in sodelovanje  ODI DD Slovenske Konjice, v Celjski regiji.                                               
Po končanem zboru je sledilo kosilo.  V nadaljevanju je sledilo praznovanje ob Dnevu žena in Materinskem dnevu. Nastopili so učenci 3. razreda OŠ ob Dravinji in zaplesali na glasbo "Ko se ptički ženijo".  Nato je  sledila  še  zabava ob druženju in klepet.  Seveda  je vsak udeleženec zbora prejel tudi skromno darilce predsednika ODI DD. Vsi zadovoljni in ponosni, da imajo tako vestnega in prizadevnega predsednika ter tajnico so se ob peti uri  tudi razšli.

 

Olga Pančič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Zreče!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!