Logo MojaObčina.si

Zreče

JUTRI
14°C
0°C
SOB.
5°C
-8°C
Deli
2383

Prepoznavnost mladih podjetnikov v lokalnem okolju

"Start doing, start creating, start being what you seek. Let love guide you each moment, and you will consistently create excellence. Excellence resonates with what is true, what is good and authentically valuable, with what is right. Work with honesty, integrity, and excellence will permeate the results."

Mladinski center Šentjur, programska enota Razvojne agencije Kozjansko, nudi možnost enomesečne brezplačne predstavitve desetim mladim podjetnikom. Predstavitev je priložnost za predstavitev njihovih produktov oz. storitev širši javnosti, predvsem na območju občine Šentjur. Priložnost nudimo podjetnikom, starim do vključno 35 let, s ciljem, da okrepijo svojo komunikacijo z javnostjo, povečajo prepoznavnost, dosežejo nove ciljne skupine ter si pridobijo nove stranke. Pri tem poslovna dejavnost podjetnika ni pomembna, saj je zaželena zastopanost različnih področij - od gradbeništva, storitev, obrtnih dejavnosti, trgovine, stare obrti, turizma …

Predstavitev mladih, že uveljavljenih ali pa podjetnikov, ki šele pričenjajo s poslovanjem obsega:

-predstavitev v izložbenem oknu ob drugi najbolj prometni cesti v mestu Šentjur, po kateri se dnevno pelje okrog 9790 vozil, v neposredni bližini pa so glasbena šola, diagnostični center, lekarna in osnovna šola, zaradi česar je ulica zelo pretočna in polna radovednih sprehajalcev,

-na Facebook strani Mladinskega centra Šentjur,

-na spletnih straneh www.mladi-sentjur.siwww.ra-kozjansko.si in www.sentjur.si,

-preko e-pošte, ki se pošilja na 5.000 e-naslovov,

-posredovana predstavitvena PR sporočila lokalnim in regionalnim tiskanim ter elektronskim medijem.

Enomesečne predstavitve potekajo v okviru mladinskega projekta »Set up!«, ki se osredotoča na razvoj podjetniške miselnosti med mladimi.

Več informacij za sodelovanje dobite na e-naslovu: mladi@ra-kozjansko.si ali na tel: 031 606 842 (Lara Žmaher). S prvimi predstavitvami bomo pričeli jeseni 2016 - v mesecu septembru.

Aktivnosti projekta »Set up!« financira Evropska komisija iz programa Erasmus+ Mladi v akciji.

 

Lara Žmaher 
Vodja MCŠ/Head of YCŠ

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!