Logo MojaObčina.si

Zreče

JUTRI
14°C
0°C
SOB.
5°C
-8°C
Deli
3100

ZREŠKA CVETLIČARNA - PONUJA MNOGO VEČ

Cvetje direktno iz Nizozemske v Zreško cvetličarno
Sezonsko in eksotično cvetje so stalnica v cvetličarni, lahko pa povprašate za poljubno vrsto in barvo željenega cvetja. V kolikor je cvetje na borzi na Nizozemskem dobavljivo, ga priskrbimo v 48 urah. Ker prihaja cvetje direktno k nam vam ponujamo tudi do 40% cenejše žalne vence in ostale cvetne kreacije. Naročeno tudi brezplačno dostavimo in vam uredimo prostor zadnjega počitka.

Vaše želje in povpraševanje lahko sporočite tudi na telefonsko številko 031-002 033 vse dni v letu. Floristična mojstrica Metka vam bo rada odgovorila na vaša vprašanja.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!