Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 26.05.2018

delno oblačno
Zvečer bodo še nastale krajevne plohe in nevihte, krajevno lahko tudi močnejše. Ponoči se bo sprva zjasnilo, proti jutru pa bo ponekod v notranjosti Slovenije nastala nizka oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od 12 do 18, v alpskih dolinah lahko tudi pod 10 °C.
11°C | 26°C
nedelja, 25.05.2018
12°C | 26°C
ponedeljek, 27.05.2018
11°C | 28°C
torek, 28.05.2018
14°C | 29°C
sreda, 29.05.2018
16°C | 29°C
Opozorila
Petek, 25.5.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
26°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

NOVA CVETLIČARNA V VOJNIKU BO KMALU


OBČINSKE

| |
17.04.2017      13:20
A A

NOVA CVETLIČARNA V VOJNIKU BO KMALU


V Vojniku se bodo kmalu odprla vrata nove cvetličarne


Droben utrinek iz Zreške cvetličarne, izdelano za Vojnik
Droben utrinek iz Zreške cvetličarne, izdelano za Vojnik
Deli:
Cvetličarna v Zrečah ima veliko strank, ki prihajajo iz Vojnika in okolice. Floristična mojstrica Meta in aranžerska mojstrica Katja z svojimi cvetličnimi kreacijami zadovoljujeta želje vse več Vojničanov, ki se redno vračajo v Zreško cvetličarno. Cvetličarna slovi po izredno čudovitih aranžerskih in cvetnih aranžmajih, izstopa tudi žalna floristika z ugodnimi, če ne celo nizkimi cenami cca.35% ceneje od ostalih, saj pridobivajo cvetje iz prve roke. Naročeno brezplačno tudi dostavijo, naj bo to venec ali le droben cvet pozornosti. 

Želje in zahteve zadovoljnih strank iz Vojnika so prepričale lastnico Zreške cvetličarne, zato bo v kratkem odprla vrata Pe. VOJNIŠKA CVETLIČARNA  še v Vojniku, na dostopni lokaciji.

Tako bo mesto Vojnik deležno uslug lepe in sodobne cvetličarne, velike in bogate izbire rezanega cvetja, lončnic, svečnih aranžmajev, ter čudovitih florističnih izdelkov izdelanih po modnih smernicah. Do taktat pa so vam na uslugo v Zreški cvetličarni in z svojo storitvijo tudi BREZPLAČNA DOSTAVA na željeno mesto.
Informacije in naročila 031-002 033 vsak delovnik od 7-18 ure, sobota od 7-13 ure.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Zreče!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!