Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 22.08.2018

jasno
Ponoči in zjutraj bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C
14°C | 32°C
četrtek, 21.08.2018
15°C | 32°C
petek, 23.08.2018
16°C | 32°C
sobota, 24.08.2018
16°C | 32°C
nedelja, 25.08.2018
16°C | 24°C
Opozorila
Torek, 21.8.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
32°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

NOV PODMLADEK RDEČEGA KRIŽA NA OŠ-ZREČE


NOVICE

| |
18.06.2018      8:20
A A

NOV PODMLADEK RDEČEGA KRIŽA NA OŠ-ZREČEDeli:

 Osnovnošolci  v Zrečah so se zopet dokazali.Učenci drugih razredov so bili  seznanjeni o humanitarni organizaciji Rdečega križa.Mentorica  MANUELA  Štefane  je za dejavnost  navdušila celo nekaj  dečkov,ki pridno sodelujejo.

BRIN,NEJC in NIK  učenci šestega razreda  so predstavili mlajšim,kako postopat,če pride do nesreče.Sodelovali so tudi pri  krvodajalski akciji,kjer so krvodajalcem servirali  malico,sodelovali pa so tudi pri »Drobtinici«.Vse te zanimivosti so predstavili učencem drugega razreda,ki so pridno poslušali.

Območna sekretarka  Rdečega križa  RENATA GABROVEC  je predstavila humanitarne dejavnosti  Rdečega križa in povedala  o pomembnosti sodelovanja    tako  mladih,kot starejših v kraju,kjer živimo.Za konec pa  je skupaj s prostovoljkama KORK Zreče: Martino Kapun in Tatjano Kotnik  razdelila še majhna darila za poseben dan,ki so ga tokrat imeli drugošolci,ki so skupaj  z učiteljicama NINO in ADRIANO  prišli na sprejem v podmladek RK-ZREČE.

Posebno zahvalo  za lepo pripravljen program  pa na tem mestu izrekam MANUELI  ŠTEFANE-učiteljici,ki vodi  to skupino,saj so učenci ob njeni prizadevnosti  dojeli  pomembnost humanitarnosti tudi pri mladih.Zanimivo,da so v tej skupini fantje,ki  izredno radi in dobro sodelujejo,kar nas veseli tudi prostovoljce Rdečega križa,kajti doslej so se javljala na take akcije le deklice.Vsem želimo lepe,brezskrbne počitnice-v jeseni pa se ponovno srečamo.

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI RDEČI KRIŽ SLOVENIJE - KORK ZREČE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!