Logo MojaObčina.si

Zreče

DANES
3°C
-3°C
JUTRI
1°C
-3°C
1919

MIKROKREDITI ZA PODJETJA

P7-2017 MIKROKREDITI ZA MIKRO IN MALA PODJETJA

Spoštovani!

Slovenski podjetniški sklad  
v okviru javnega razpisa P7 - 2017 razpisuje          mikrokredite  za  mikro in mala podjetja. Namen mikrokredita je pridobiti ugodne finančne vire finansiranja     tekočega poslovanja, investicijskih vlaganj,  razvoja   in   rasti   podjetja. Možnost je pridobiti posojilo v višini od 5.000,00 EUR do največ 25.000,00 EUR,  z dobo odplačevanja do 5 let in fiksno obrestno mero 1,4%. Za zavarovanje kredita je potrebno predložiti 5 menic podjetja in 5 menic osebnega poroka, ki je lastnik podjetja in ima nepremično premoženje  za  zavarovanje kredita v razmerju 1:1,25.


Na javni razpis lahko kandidirajo mikro in mala podjetja,  samostojni podjetniki posamezniki, ki      imajo bonitetno oceno podjetja po bonitetnem modelu S.BON AJPES od SB1 do vključno SB7. Prvi rok za oddajo vlog je 10.02.2017 in drugi rok je 10.06.2017.

 

Za sodelovanje na javnem razpisu mora vlagatelj predložiti pisno vlogo v predpisanem roku iz     javnega razpisa. V podjetju Agara d.o.o. se ukvarjamo s pripravo vlog za pridobitev mikrokredita, zato vam bomo z veseljem svetovali glede možnosti prijave na razpis in tudi izdelali vlogo. Za dodatne informacije smo vam na voljo na telefonski številki 03 759 25 87 ali nam pošljete e-mail: agara@siol.net.


Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij