Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Ponoči se bo postopno jasnilo, zjutraj pa bo na severozahodu in severu spremenljivo oblačno. Tam so možne že manjše padavine. Najnižje jutranje temperature bodo od 15 do 22 stopinj C.
18°C | 28°C
torek, 26.06.2017
15°C | 30°C
sreda, 27.06.2017
14°C | 32°C
četrtek, 28.06.2017
16°C | 32°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 18h
V večernem času so še možne močnejše nevihte s sunki vetra in nalivi.
18°C
28°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Prepolna dvorana na Maškaradi 2016 v Zrečah ......


KULTURA, PROSTOVOLJSTVO, DRUŠTVA

| |
07.02.2016      23:25
A A

Prepolna dvorana na Maškaradi 2016 v Zrečah presenetila organizatorjeDeli:

Na pustno nedeljo so se maškare kot že vrsto let zbrale v bližini Term Zreče. Pustna povorka na čelu z glasbeniki Društva godbenikov Zreče pa je letos namesto na ploščad pred termami zavila naravnost v Kulturni dom Zreče, ki je obiskovalce pričakal nadvse pustno okrašen. Viseči baloni, okraski, otroške risbice in ostalo je nakazovalo, da je pripravljena prava pustna zabava z glasbo, animacijo, nagradami in presenečenji ter seveda obveznimi pustimi krofi in napitki.

Dvorana se je hitro napolnila, program na odru se je že pričel, ko je še veliko obiskovalcev ostalo zunaj pred vrati. Nastalo zagato so organizatorji hitro rešili in dobesedno "razširili" dvorano z odpiranjem zložljive pregibne stene. Ritem plesne  glasbe DJ Kuky-ja, žareč nastop Dancing Queens iz Švedske (DPM Zreče) in otroške animacije Fun4U so dobro razmigale in ogrele prisotne. Vročo zabavo so popestrile še podelitve številnih nagrad-preko trideset kompletov, ki so jih radodarno prispevali lokalni gostinski ponudniki, rokodelci in obrtniki ter podjetja.

Pripraviti pravo pustno zabavo v Kulturnem domu Zreče je bila dolgoletna želja prostovoljcev Društva prijateljev mladine Zreče, ki se je skupaj s Turističnim društvom Zreče in sodelovanjem zreških godbenikov in društva ZŠAM Zreče, letos tudi uresničila. V prijetni dvorani je namreč mogoče neodvisno od zunanjega vremena lepo izkoristiti vse scenske, svetlobne, avdio in druge zmožnosti ter tako pričarati otrokom in odraslim kvalitetno pustno zabavo, kar se je s številnim obiskom na letošnji maškarade tudi že takoj potrdilo.

Velika in iskrena hvala vsem sodelujočim, še posebej pa donatorjem, ki so prispevali nagrade za najbolše maske, pustne krofe, napitke in ostalo:

Pekarna Težak, Zavarovalnica Triglav, Klet Zlati grič, Gostilna Grič Andrej Smogavc s.p., Atletska šola Kaš, Naravna kozmetika Trebnik, Tuš market Kea, Ptičja hišica Andrej Koprivnik s.p., Žganjekuha Vahter David s.p., Gostišče Jurček, Kavarna na trati, Frizerstvo Lena, Frizerski studio Katja, Izletniška kmetija Ančka, Turistična kmetija Arbajter, Urarstvo Drofenik, Gostišče Ulipi, Abi kekab, Swatycomet in GKN Driveline Slovenija   


Pokrovitelj prireditve: Občina Zreče


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO PRIJATELJEV MLADINE ZREČE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


DRUŠTVO PRIJATELJEV MLADINE ZREČE
DRUŠTVO PRIJATELJEV MLADINE ZREČE
Šolska cesta 3
Tel:070 372 332
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 24 25 26 27 28 29 30 1 2 3
24.06.2017 | Družabni dogodki
Gasilska veselica PGD Stranice - ANSAMBEL STIL
24.06.2017 | Družabni dogodki
Gasilska veselica PGD Stranice - ANSAMBEL STIL

Bodite prvi pri oddaji mnenja.