Logo MojaObčina.si
DANES
25°C
11°C
JUTRI
25°C
13°C
Oceni objavo

Javna predstavitev osnutka Občinskega programa varstva okolja

Občina Zreče pripravlja Občinski program varstva okolja (OPVO).

Trajnostno naravnan strateški dokument služi kot temeljna podlaga prostorskega, gospodarskega in družbenega razvoja občine. Izhaja iz stanja okolja, naslavlja prednostna pereča vprašanja, strateške, okoljske in konkretne cilje ter ukrepe in projekte za doseganje ciljev.

Konec lanskega leta je bilo pripravljeno »Poročilo o stanju okolja v občini Zreče, ki predstavlja enega izmed temeljev za OPVO. Z namenom identifikacije okoljskih problemov ter iskanja ukrepov za njihovo reševanje sta bili izvedeni delavnici ter spletna anketa, trenutno pa je v zaključni fazi priprava akcijskega načrta.

Vabimo Vas, da se udeležite javne predstavitve, na kateri bodo predstavljeni rezultati

do sedaj opravljenega dela.

Predstavitev bo potekala 1. marca 2023, ob 17:00 uri,

v seminarski sobi hotela Atrij.

Prosimo vas, da svojo udeležbo potrdite najkasneje do 27.02.2023.
(telefon: 03 757 17 25; e-naslov: info@zrece.eu)

 

Vljudno vabljeni in lep pozdrav!

Oglejte si tudi