Logo MojaObčina.si
DANES
8°C
-7°C
JUTRI
8°C
-7°C

Delavnica Božičnega čaja

Predzadnji mesec leta se počasi preveša proti koncu. Dnevi, kisli, oblačni  in deževni, tako značilni za to obdobje, prav nič spodbudno ne vplivajo na nas. Pa vendar ni vse tako sivo, so tudi trenutki sreče, druženja veselja, ki si jih znamo narediti v našem Društvu zeliščarjev Smetilka Zreče.
Skozi celo leto smo pridno nabirali in shranjevali zelišča , sedaj je čas, da uživamo v njihovih vonjih in okusih. 
Pred nami je božični čas, ki je nekaj posebnega. Za to čarobno obdobje smo članice pripravile BOŽIČNI ČAJ, ki vsebuje šipek, hibiskus, cimet, jabolčne krhlje, sušene limone in pomaranče, ter ananas in meto.
Iskrena hvala vsem članom in članicam, ki so nabrali in prispevali zelišča, da smo na delavnici v torek 22.11.22 pripravili več kot 70 božičnih čajnih mešanic.
Posebej hvala vsem prisotnim na delavnici saj smo pripravili aromatičen sadni čaj, ki bo še polepšal prihajajoče božične praznike.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi