Logo MojaObčina.si

Žirovnica

JUTRI
22°C
5°C
SOB.
23°C
6°C
170

POSLOVANJE POSLOVNIH SUBJEKTOV V LETU 2018

Podatke za namen državne statistike za leto 2018 je AJPES predložilo 93 gospodarskih družb in 138 samostojnih podjetnikov iz občine Žirovnica.

Več podatkov o poslovanju poslovnih subjektov v letu 2018 v občini Žirovnica in ostalih občinah gorenjske regije si lahko preberete v Informaciji o poslovanju gospodarskih družb, zadrug in samostojnih podjetnikov v letu 2018 na Gorenjskem.

Vpogled v posamezna letna poročila poslovnih subjektov za zadnjih 5 let (2014-2018), vam je omogočen v zavihku JOLP.

Novi finančni podatki so bili 13. 5. 2019 vključeni v bonitetne ocene poslovnih subjektov in v posodobljen finančni pomočnik FI=PO, ki smo ga prenovili tako vsebinsko kot oblikovno. Novi Fi=Po Finančni pomočnik združuje na enem mestu vse, kar morate vedeti o poslovanju poslovnih subjektov. Prilagojen je tudi uporabi prek mobilnih naprav, saj se zavedamo, da ključne informacije potrebujete vedno in povsod.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi