Logo MojaObčina.si

Žirovnica

JUTRI
29°C
17°C
SRE.
28°C
17°C

Otvoritev prenovljene infrastrukture in srečanje vaščanov na Bregu

V soboto 8.6.2019 smo na Bregu, v sodelovanju z vaškim odborom Breg , otvorili obnovljeno infrastrukturo (kanalizacija, vodovod, javna razsvetljava, meteorna kanalizacija in prenovljeni vodi Telekoma, Telemacha in Elektro Gorenjske). Navzoče so pozdravili župan, predstavnik Gorenjske gradbene družbe in predsednik vaškega odbora. Za vezni tekst in program je poskrbela Maruša Stres, nastopila pa je tudi folklorna skupina Bled. Za njihov prispevek se jim najlepše zahvaljujemo.

V nadaljevanju je na otroškem igrišču na Bregu potekalo tradicionalno srečanje vaščanov. Poleg lepega vremena, je vaščane spremljala dobra volja. Člani vaškega odbora so se ponovno potrudili in izpeljali odlično druženje.

Več naj povedo fotografije same.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi