Logo MojaObčina.si

Žiri

DANES
15°C
8°C
JUTRI
20°C
8°C
4895

Podeljeni spominski znaki COVID-19

Župan Očine Žiri je v torek, 27. 7. 2021, podelil 4 spominske znake COVID-19, ki se podeljujejo za požrtvovalnost pri izvajanju ukrepov za preprečevanje širjenja epidemije nalezljive bolezni SARS-CoV-2 (COVID-19).
Predloge za podelitev spominskega znaka potrdi komisija, ki jo imenuje Vlada Republike Slovenije.
Spominske znake so za svoje požrtvovalno delo prejeli:
- Janez Tratnik, poveljnik štaba CZ Občine Žiri,
- Urban Čibej, Član štaba CZ Občine Žiri,  odgovoren za prvo pomoč in pomoč ogroženim in prizadetim prebivalcem,
- Matija Oblak, Vodja ekipe prve pomoči Civilne zaščite Občine Žiri, ter
- Matija Kavčič, ki je v času največjega pomanjkanja zaščitne opreme na začetku epidemije v Sloveniji na Kitajskem nakupil in Občini Žiri doniral osnovno zaščitno opremo, ki so jo nato uporabljale enote CZ Občine Žiri.

Vsem nagrajencem se za požrtvovalnost zahvaljujemo in jim čestitamo.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi