Logo MojaObčina.si

Žiri

DANES
31°C
15°C
JUTRI
34°C
13°C

Glasbena šola Škofja Loka, Oddelek v Žireh: vabilo k vpisu novih učencev

Glasbena šola Škofja Loka z oddelki v Železnikih, Gorenji vasi - Poljanah in Žireh vabi k vpisu novih učencev za šolsko leto 2021/22. Spletne prijave k sprejemnemu preizkusu za različne inštrumente, petje in balet zbirajo do vključno 18. maja 2021.
Najmlajši, ki že kažejo željo po glasbenem ali plesnem ustvarjanju, pa vabljeni, da se vključijo v skupine predšolske glasbene vzgoje (otroci, stari 5 let), glasbene pripravnice (6 let), baletnih uric (5 let) in plesne pripravnice (6-8 let). Sprejemni preizkus ni potreben, vpis je možen do zapolnitve prostih mest.
Več informacij na www.gsskofjaloka.si, kjer si lahko ogledate tudi navdihujočo Pravljico o glasbeni skrinjici, predstavitveni film Glasbene šole Škofja Loka, ki so ga učenci in učitelji ustvarili v sodelovanju s produkcijsko ekipo Karata filma.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi