Logo MojaObčina.si

Žiri

JUTRI
10°C
-4°C
PON.
14°C
-5°C

Testiranje s hitrimi testi v Žireh

V okviru Zdravstvene postaje Žiri je vzpostavljen sistem testiranja na koronavirus s hitrimi testi.

Testiranje je namenjeno izključno zdravim posameznikom. V primeru bolezenskih simptomov in znakov se obrnite na svojega osebnega zdravnika, ki vas bo napotil na PCR testiranje v COVID ambulanto Škofja Loka.

Na testiranje se je zaradi organizacije dela potrebno predhodno naročiti (osebni podatki, številka zdravstvene kartic, e-pošta). To lahko storite preko obrazca na povezavi: https://arcusmedici.si/testiranje-covid/. Na testiranje bodo sprejeli zgolj predhodno naročene paciente.

Testiranje je namenjeno posameznikom, za delovne organizacije testiranje organizira delodajalec, ki naj za izvedbo testiranj kontaktira zdravstveno postajo. Vsi, ki prihajateiz tujine, se za testiranje prosimo obrnite na pristojne službe.

Upoštevajmo zaščitne ukrepe in poskrbimo, da ostanemo zdravi mi in osebe, s katerimi smo v stiku.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi