Logo MojaObčina.si

Žiri

JUTRI
18°C
4°C
PON.
24°C
9°C

Ponudba v Žireh narejenih zaščitnih mask za obraz

Občinski štab civilne zaščite iz Žirov je še pred uvedbo ukrepa obveznega nošenja zaščitnih mask v zaprtih prostorih (trgovine, lekarna, zdravnik ipd.) pozval domačine, da za ugodno ceno soobčanom ponudijo v Žireh izdelane maske ustrezne kvalitete za večkratno uporabo. Nekaj ljudi se je odzvalo in njihove ponudbe lahko osvežene spremljate na Facebook strani Civilne zaščite Občine Žiri (www.facebook.com/groups/civilnazascitaziri), tu spodaj so objavljene zadnje.

Navodila za izdelavo domačih zaščitih mask in pravilno uporabo mask si lahko preberete na povezavi https://ziri.si/vsebina/koronavirus-sesijmo-si-zascitno-masko-za-obraz


PONUDBA V ŽIREH NAREJENIH ZAŠČITNIH MASK ZA OBRAZ se nahaja na fotografijah, v opisu slik pa je objavljen kontakt.


 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi