Logo MojaObčina.si

Zagorje ob Savi

DANES
21°C
9°C
JUTRI
26°C
11°C
7613

Zagorje ob žlici: sobota, 22. junij, mestna ploščad

Spoštovane in spoštovani, dober tek, pardon, dober dan!

Končno je spet tu – naša ŽLICA. Druga izdaja kulinaričnega festivala Zagorje ob žlici je skoraj nared.  Pri nas že diši po dobrem, še bolj pa bo zadišalo v SOBOTO, 22. JUNIJA, na mestni ploščadi v Zagorju. Dogodek bomo tudi letos otvorili, kot se za kulinarični festival spodobi: točno opoldne. S Pihalnim orkestrom Svea.

Otroci se bodo lahko udeležili ustvarjalnih kuharskih delavnic ali se zamudili v napihljivem gradu, na odru pa bo do večera ravno prav živahno. In ključno vprašanje: kdo vse bo na ploščadi vihtel žlice in kuhalnice? Stojnic bo nekaj manj kot trideset, ponudba hrane bo pestra. Od sladoleda in dišeče kave do krompirjevih, mesnih, veganskih, slovenskih, indijskih, tajskih … dobrot. In to sploh še ni vse. 

Prijazno vabljeni v izbrano družbo. Povabite tudi vaše prijatelje.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi