Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Ponoči se bo od zahod zjasnilo in zjutraj bo povsod pretežno jasno. Predvsem v severni in vzhodni Sloveniji bo pihal okrepljen severni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, v zatišnih legah okoli 0 stopinj C.
-1°C | 13°C
sreda, 25.10.2017
0°C | 17°C
četrtek, 26.10.2017
2°C | 20°C
petek, 27.10.2017
3°C | 19°C
sobota, 28.10.2017
1°C | 12°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
13°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Zaključni turnir posameznikov v bowlingu


ŠPORT

| |
24.02.2014      22:46
A A

Zaključni turnir posameznikov v bowlinguPrvaka bowling lige Tjaša Vehovec in Zdravko Kovačič
Prvaka bowling lige Tjaša Vehovec in Zdravko Kovačič
Deli:
Igralci zagorskega bowling kluba in rekreativci so se v soboto 22.2.2014 pomerili na turnirju, ki so ga ob zaključku lige posameznikov organizirali v Bowling centru Planet 300 v Zagorju. Prvaka lige sta po 20 odigranih krogih postala pri ženskah Tjaša Vehovec pred lansko zmagovalko Marijo Prah in Uršo Dobravec, ter pri moških Zdravko Kovačič pred Miho Štrusom in Iztokom Štrusom.
Zaključnega turnirja se je udeležilo 39 igralk in igralcev.  Pri dekletih je prvakinji in podprvakinji lige načrte pokvarila Cveta Dobravec, ki z zmago na turnirju sotekmovalkam sporoča, da je uspešno sanirala poškodbo. Svoj primat v tej sezoni je z zmago na turnirju potrdil Zdravko Kovačič. Tudi tu sta mu sledila Iztok Štrus in Miha Štrus, ki sta zamenjala stopnički.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ŠPORTNO DRUŠTVO BOWLING KLUB PLANET 300 ZAGORJE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!