Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 25.11.2017

oblačno
Danes bo oblačno, le na severovzhodu bo sprva še malo jasnine. Zjutraj bo v zahodnih krajih pričelo deževati. Ob morju bo popoldne zapihal jugo, drugod se bo nekoliko okrepil južni do jugozahodni veter. Popoldne se bo dež na zahodu krepil in širil proti osrednjim krajem, v noči na nedeljo pa zajel vso Slovenijo. Predvsem na Primorskem bodo tudi posamezne nevihte. Najvišje dnevne temperature bodo na severozahodu okoli 7, drugod od 10 do 16 °C.
0°C | 6°C
nedelja, 26.11.2017
0°C | 1°C
ponedeljek, 27.11.2017
-9°C | -0°C
torek, 28.11.2017
-10°C | 2°C
sreda, 29.11.2017
-4°C | 2°C
Opozorila
Sobota, 25.11.2017 ob 7h
Dodatnega opozorila ni.
0°C
6°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Prva obletnica Športnega društva Bowling klub ......


ŠPORT

| |
15.01.2014      20:58
A A

Prva obletnica Športnega društva Bowling klub Planet 300 ZagorjeDeli:

Ob prvi obletnici obstoja Športnega društva Bowling klub Planet 300 Zagorje je klub v soboto, 11.01.2014,  v prostorih Bowling centra Planet 300, organiziral prvi klubski turnir, ki je bil za vse člane kluba brezplačen. Od skoraj petdesetih članov se jih je turnirja udeležilo enaintrideset. Med seboj se je v ločenih kategorijah pomerilo osemnajst moških in trinajst žensk. Med njimi velja omeniti tudi naša najmlajša člana Urha in Evo Krafogel, ki počasi že postajata konkurenčna tudi ostalim članom.

 

Po zaklučenih kvalifikacijah in prvem delu turnirja se je v drugi del uvrstilo najboljših šest članov ter najboljše štiri članice. V drugem delu so se med seboj pomerili le v posameznih igrah v katerih je že zgrešen met lahko pomenil konec sanj o finalu. Tako sta se tik pred finalom ustavila Neva Taškar med članicami in Miha Štrus med člani in s tem osvojila tretje mesto. V finalu pa je pri članicah Marija Prah pokazala premoč nad Tjašo Vehovec, prav tako je med člani vse svoje kvalitete pokazal Dušan Dobravec, ki je premagal Tomaža Vehovca. Oba sta se po uspešnem nastopu strinjala, da so tokrat zmagale izkušnje, saj po merilih Bowling zveze že spadata v kategorijo seniorjev. Zmagovalca sta prejela tudi prehodna pokala, saj v klubu želimo, da bi turnir organizirali ob vsaki obletnici. 

 

Večina članov se je po končanem turnirju zadržala ob stezah, kjer se je nadaljevalo prijetno druženje in kramljanje o prihodosti kluba, v kateri pa imate priložnost sodelovati tudi vi.

Vabljeni!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ŠPORTNO DRUŠTVO BOWLING KLUB PLANET 300 ZAGORJE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!