Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 19.01.2018

delno oblačno
Danes bo pretežno oblačno. Na zahodu bo povečini suho, drugod bodo občasno padavine. Meja sneženja bo med 800 in 1000 metri nadmorske višine, zvečer pa se bo jugovzhodni Sloveniji spustila do nižin. Sprva bo v južni Sloveniji še pihal jugozahodni veter, popoldne v večjem delu države severovzhodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 3 do 8, ob morju in na jugovzhodu do 11 °C.
-5°C | 5°C
sobota, 20.01.2018
-7°C | 2°C
nedelja, 21.01.2018
-8°C | 4°C
ponedeljek, 22.01.2018
-10°C | 0°C
torek, 23.01.2018
-6°C | 7°C
Opozorila
Petek, 19.1.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
-5°C
5°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Zagorski mladinci odlični tudi v Novi gorici


ŠPORT

| |
04.12.2014      23:42
A A

Zagorski mladinci odlični tudi v Novi goriciDeli:

Na zadnji novembrski dan so se mladinci bowling kluba Planet 300 Zagorje podali v Novo Gorico, kjer so jih že pričakovale pripravljene bowling steze. Skupaj z mladinci iz vse Slovenije so tako odigrali drugo kolo mladinske lige. In če smo iz prvega kola odšli z grenkim priokusom, ker je naš najboljši mladinec le za en kegelj izgubil, smo tokrat odšli z ravno obratnim nasmeškom, saj si je Miha Štrus tokrat zagotovil zmago le z enim kegljem prednosti pred zasledovalci.

 

Od zasavskih mladincev se je do točk zavihtel tudi Urh Krafogel, ki je prvo kolo na žalost izpustil zaradi zlomljene roke. Pri dekletih pa je z naravnost odlično igro navdušila mladinka iz Postojne, ki je za več kot 200 kegljev v vsega 6 igrah nadigrala prav vse sotekmovalke, vendar pa se je kljub temu na drugo mesto zavihtela naša mladinka Monika Ponebšek in tako zadržala prvo mesto.

 

Prav tako razveseljujoč pa je pogled na skupno lestvico, kjer pri mladincih vodi Miha Štrus, pri mladinkah pa Monika Ponebšek. Med dekleti ima zagorski klub kar tri med prvimi štirimi.

 

Tretje kolo mladinske lige je na sporedu 14.12. v kranjskem Planetu TUŠ. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Zagorje ob Savi!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!