Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Nekatere nevihte se lahko zavlečejo tudi v večerni čas. Najnižje jutranje temperature bodo od 17 do 22, v alpskih dolinah okoli 14 stopinj C.
14°C | 29°C
nedelja, 25.06.2017
15°C | 23°C
ponedeljek, 26.06.2017
10°C | 27°C
torek, 27.06.2017
11°C | 28°C
sreda, 28.06.2017
13°C | 27°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 20h
Zvečer so še možne močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra, ni izključen tudi pojav toče. Ob tem so možni porasti hudourniških voda.
14°C
29°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Po izredno napeti tekmi slavila ekipa ZAGORJE ......


ŠPORT

| |
13.12.2014      12:46
A A

Po izredno napeti tekmi slavila ekipa ZAGORJE 2Pozdrav domače ekipe
Pozdrav domače ekipe
Deli:

V zagorskem Planetu 300 se je v soboto, 13.12.2014, odvijala ena najbolj napetih tekem odkar se v Zagorju igra bowling na državni ravni. V goste je prišla ljubljanska ekipa ARENA NG2. Pred tekmo so se tekmovalci sprostili ob jutranji kavici, saj se tekmovalci med seboj poznajo že iz prejšnjih tekem. 

Nato pa se je ob 10.30 začelo zares. Po prvem krogu sta bili ekipi izenačeni, vendar pa je imela domača ekipa ZAGORJE 2 prednost v številu podrtih kegljev. V drugem krogu so ljubljančani pokazali zobe in povedli tako po točkah kot tudi po kegljih. Vendar pa domačini niso popustili in so ves čas držali priključek in počasi nabirali prednost v kegljih. Tako so se tretji, četrti in peti krog končali z izenačenim rezultatom, domačino pa so si za zadnji krog prihranili vsega 14 kegljev prednosti. Po sestanku ekipe pred zadnjim krogom, se je ekipa optimistično zapodila v zadnji krog in dobesedno raztrgala gostujočo ekipo. Z zmago v zadnjem krogu si je tako ZAGORJE 2 priigrala zmago in novi dve točki v 3. slovenski center ligi.

Pri domačih velja izpostaviti Urha Krafogla, ki je v igro vstopil kot menjava in na koncu končal tekmo kot igralec z najvišjim povprečjem domače ekipe. Največ točk, kar 8, je za ekipo iz Zagorja priigral Tomaž Vehovec.

 

Tako bo ekipa Zagorje 2 v letu 2015 nadaljevala tekmovanja iz skupnega 3. mesta in za vodilno ekipo zaostaja za vsega dve točki.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Zagorje ob Savi!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!