Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Ponoči se bo od zahod zjasnilo in zjutraj bo povsod pretežno jasno. Predvsem v severni in vzhodni Sloveniji bo pihal okrepljen severni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, v zatišnih legah okoli 0 stopinj C.
-1°C | 13°C
sreda, 25.10.2017
0°C | 17°C
četrtek, 26.10.2017
2°C | 20°C
petek, 27.10.2017
3°C | 19°C
sobota, 28.10.2017
1°C | 12°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
13°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Drugo kolo Slovenske lige za zagorske igralce ......


ŠPORT

| |
15.10.2015      1:05
A A

Drugo kolo Slovenske lige za zagorske igralce zelo uspešnoDeli:
Potem ko so se igralci zagorskega bowling kluba Planet 300 Zagorje v prvem kolu spopadali s tremo in težavami z novim sistemom jim je že v drugem kolu igra stekla precej bolje.
Tako je ekipa Zagorje 1, ki je v drugi ligi nastopila v mursko soboškem centru Partymax, v drugem kolu pokazala svoj pravi obraz in se po končanem drugem kolu lahko pohvali s tem, da so v drugem kolu izgubili le proti ekipi Feniks ter z eno izgubljeno tekmo zasedli drugo mesto. Prehitela jih je le prej omenjena ekipa, ki pa je v drugem kolu prav tako izgubila eno tekmo, vendar se je na prvo mesto zavihtela zaradi boljšega povprečja.
Ekipa Zagorje 2 se 10.10. kot edina iz Zagorja odpravila proti zahodu, saj jih je tekma čakala v Lescah. Ekipa, ki je tekmo pričela v sproščenem vzdušju je je prvih dveh kolih gladko premagala svoja nasprotnika. Nato pa je sledilo kolo počitka in ekipa se po premoru nekako ni znašla na igišču ter posledično izgubila tretji dvoboj za le 6 točk. Poraz je pustil posledice tudi v glavah igralcev in tako je sledila zagorska najslabša igra v celem dnevu, ter še drugi zaporedni poraz. Kljub dvema porazoma se je ekipa še enkrat zbrala in v šestem krogu premagala ekipo iz Kopra. Nato pa je za konec sledil hladen tuš. Ekipa Tuš planet Koper je že drugič v dveh kolih odigrala najboljši igro dneva ravno proti zagorski ekipi, ki jim je po končani igri ponovno priznala premoč. Tako je ekipa Zagorje 2 drugo kolo končala na skromnem petem mestu. 
V nasprotju z drugo ekipo pa je ekipa Zagorje 3, ki je drugi krok slovenske lige igrala na Ptuju že takoj na začetku izgubila v prvem krogu, vendar se takoj za tem hitro pobrala ter premagala vse ostale nasprotnike in se tako na koncu zavihtela na odlično prvo mesto v drugem krogu tretje slovenske lige vzhod. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Zagorje ob Savi!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!