Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 21.02.2018

oblačno
Ponoči bo na Primorskem pretežno oblačno, burja se bo krepila. Drugod bo oblačno, občasno bo ponekod rahlo snežilo. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do 0, na Primorskem okoli 3 stopinje.
-6°C | 1°C
četrtek, 22.02.2018
-5°C | -2°C
petek, 23.02.2018
-5°C | 0°C
sobota, 24.02.2018
-4°C | 0°C
nedelja, 25.02.2018
-10°C | -6°C
Opozorila
Torek, 20.2.2018 ob 18h
Od noči na sredo bodo najmočnejši sunki burje na Primorskem presegali hitrost 100 km na uro.
-6°C
1°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Veseli december je bil za zagorske mladince ......


ŠPORT

| |
16.12.2015      11:41
A A

Veseli december je bil za zagorske mladince tudi športno obarvanDeli:

Potem ko so se mladinci iz vse Slovenije med seboj udarili 19. septembra in 11. oktobra, je v njihovem tekmovanju sledil daljši premor, ki so ga mnogi precej uspešno izkoristili za piljenje svoje tehnike.

 

Nato pa so si v decembru ena za drugo sledile kar tri mladinske tekme. Prvo so naši najmlajši odigrali v sončni Novi Gorici, kjer so se fantje odrezali v skladu s pričakovanji. Pri dekletih pa velja izpostaviti Mašo Vehovec, ki je vso konkurenco premagala za točno sto točk in si tako priborila zelo potrebne točke v skupnem seštevku. Nato je sledil ljubljanski center BK 300, kjer se je z odlično igro na zelo zahtevnem oljnem vzorcu izkazal Urh Krafogel. Urh je ta dan zasedel posamično drugo mesto, kar pa je še bolj spodbuden podatek pa je to, da se je poleg Urha odlično odrezal tudi njegov sotekmovalec Tit Krafogel in skupaj sta si priigrala senzacionalno prvo mesto med pari. Na žalost pa pri deklicah ni šlo vse po planu, tako da se je končnega prvega mesta veselila mariborčanka Alja, ki sta ji sledili zagorski igralki Maša Vehovec in Neja Dolar.

 

Po enotedenskem premoru je v nedeljo 13.12. sledila še zadnja tekma na državnem nivoju v letu 2015 in tudi ta je pripadla mladincem. Odigrali so jo v postojnskem centru Epic, ki pa našim igralcem ni prinesel pretiranega zadovoljstva. Tako je bil pri dečkih najboljši zopet Urh Krafogel na šestem mestu, pri deklicah pa je na drugem mestu, tik za domačinko Leilo, končala Maša Vehovec. Čeprav so se tekmovanja za letošnje leto končala pa mladinci ne smejo pozabiti na treninge, saj bodo prav oni prvi v letu 2016, ki bodo s tekmovanji tudi nadaljevali. V soboto, 9.1.2016, jih namreč čaka posamično mladinsko državno prvenstvo, kjer jim želimo čim več uspeha.

 

Tako pred nadaljevanjem sezone naše mladinske ekipe zasedajo naslednja mesta:
Zagorje 1 (Vehovec, Dolar)              4.mesto
Zagorje 2 (Krafogel U, Krafogel T)  3.mesto

Pri dečkih:
Urh Krafogel                         7.mesto
Tit Krafogel                            8.mesto
Matic Košak(poškodba)    20.mesto

Pri deklicah:
Eva Krafogel                        1.mesto
Maša Krafogel                     2.mesto
Neja Dolar                            5.mesto
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Zagorje ob Savi!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!