Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 18.11.2017

pretežno jasno
Danes se bo od severozahoda povečini delno zjasnilo, le po nižinah osrednje in jugovzhodne Slovenije bo ostalo precej nizke oblačnosti. Predvsem ponekod v vzhodni Sloveniji bodo sprva še občasne padavine. Burja na Primorskem bo slabela in do večera ponehala. Najvišje dnevne temperature bodo od 4 do 9, na Primorskem do 14 °C.
-2°C | 4°C
nedelja, 19.11.2017
-6°C | 6°C
ponedeljek, 20.11.2017
-10°C | 4°C
torek, 21.11.2017
-5°C | 5°C
sreda, 22.11.2017
-2°C | 6°C
Opozorila
Sobota, 18.11.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
4°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Aktivne zimske počitnice v Zagorju privabile ......


ŠOLSTVO, PROSTOVOLJSTVO, DOGODKI, DRUŠTVA, ZAVODI

| |
24.02.2014      23:33
A A

Aktivne zimske počitnice v Zagorju privabile številne male radovedneže


Torek, 25. februarja 2014 – V preteklem tednu so se najmlajši naše občine družili v Mladinskem centru Zagorje, ki je v sodelovanju z različnimi društvi in organizacijami organiziralo počitniško varstvo z številnimi zanimivimi aktivnostmi.


Mojstri in mojstrice Kuharske delavnice.
Mojstri in mojstrice Kuharske delavnice.
Deli:

V času zimskih počitnic je Društvo prijateljev mladine Zagorje pester nabor dejavnosti najmlajšim ponudilo v sodelovanju z Mladinskim centrom Zagorje, Košarkarskim društvom Zagorska dolina, Nogometnim klubom Zagorje, Kinološkim društvom Zagorje, Skupino Stik ter mnogimi prostovoljci Mladinskega centra Zagorje.

 

Nekaj več kot dvajset otrok je celodnevna varstva v Mladinskem centru Zagorje preživelo izredno aktivno. V dopoldanskem času so se udeleževali športnih aktivnosti, ki so jih v Športni dvorani Zagorje pripravili trenerji Košarkarskega društva Zagorska dolina ter trener Nogometnega kluba Zagorje, v popoldanskem pa ustvarjali na kuharskih, ustvarjalnih in izobraževalnih delavnicah. Na kuharskih delavnicah so si pripravili slastne mafine in zdrave sadno- zelenjavne napitke, pekli minipice, na arheološki delavnici spoznavali arheologijo, v Kinološkem društvu Zagorje izdelovali ptičje hišice in pogače, si na ustvarjalni delavnici izdelali pustne maske, se igrali vrsto družabnih iger ter za posladek sodelovali pri zanimivih fizikalnih poskusih.

 

Tina, ena izmed dobrosrčnih prostovoljk Mladinskega centra Zagorje, je svoje misli ob koncu tedna sklenila takole: „Teden je bil poln raznolikih aktivnosti, ves čas se je nekaj dogajalo, otroci so zelo uživali. Zagotovo bom še pomagala pri organizaciji in izvedbi podobnih aktivnosti za otroke in mlade.“

 

Društvo prijateljev mladine Zagorje in Mladinski center Zagorje bosta v prihodnje zagotovo še pripravila aktivne počitnice za najmlajše v naši občini, saj so organizatorji opazili neštete nasmehe in dobro voljo otrok, s katerimi so se družili ves teden.

 

„Veseli nas, da so se otroci, ki so obiskovali počitniško varstvo, s prostovoljci in mentorji izvrstno počutili. Prosti čas, ko bi bili sicer sami doma, za računalnikom, ali bi jim bilo preprosto dolgčas, so namenili igri, zabavi, gibanju, učenju in druženju drug z drugim. Brez skromnosti lahko povemo, da so za uspeh in dober potek varstva najbolj zaslužni usposobljeni in dobro pripravljeni ter vedno nasmejani prostovoljci,“ pa je ob zaključku zimsko- počitniškega tedna sklenila Tanja Šibila iz Društva prijateljev mladine Zagorje.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI MLADINSKI CENTER ZAGORJE OB SAVI? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


MLADINSKI CENTER ZAGORJE OB SAVI
MLADINSKI CENTER ZAGORJE OB SAVI
CESTA 9. AVGUSTA 48
Tel:0597 32032
Koledar dogodkov Preglej vse
November 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
18.11.2017
Danes ni dogodkov.
22.11.2017 | Šport
ŠTART V NASLEDNJIH 20
25.11.2017 | Šport
ZasavSKI ples
20.11.2017 | Kultura
NORA DEKLIŠČINA (gledališka predstava za izven)
22.11.2017 | Šport
ŠTART V NASLEDNJIH 20
25.11.2017 | Šport
ZasavSKI ples

Bodite prvi pri oddaji mnenja.