Logo MojaObčina.si

Zagorje ob Savi

DANES
26°C
10°C
JUTRI
25°C
11°C
2241

Pohodniki veteranskih združenj Nanos-Triglav, Radovljica-Triglav, Cerje-Triglav in Kum-Triglav so se sestali v Zasavju - 15. TENIŠKI TURNIR DVOJIC ZVVS V ZASAVJU

V začetku julija so se pohodniki veterani OZVVS Zasavje, Združenja Sever Zasavje in  ZSČ Zagorje podali na sedmi Lojzov pohod od Kuma do Triglava. Letošnja trasa je bila dolga 205 km in je potekala od Kuma, skozi Hrastnik na Kal in Mrzlico, pa čez Podmejo na Kočo pod Reško planino, na Tabor in skozi Vransko na Menino planino, čez Kamnik po Tunjiških gričih do Cerkelj in do Kranja, skozi Besnici po gozdovih do Jamnika na obronkih Jelovice, potlej pa do Vodiške planine in čez Jelovico do Bohinjske Bistrice. Od tod pa čez Pokljuko 
do Rudnega polja in mimo Vodnikove koče na vrh Triglava, sledil je spust na Kredarico in nazaj na Rudno polje.

Tretjega septembra so v Zasavje prišli predstavniki pohodnikov Nanos-Triglav, Radovljica-Triglav, Cerje-Triglav, kjer so jih pričakali veterani pohodniki Kum-Triglav. Zbrali so se na Izlakah pri Malnu, potlej pa so šli na ogled Steklarne Hrastnik in seveda industrijske prodajalne Glashuta. Po ogledih so jih peljali na športno rekreacijski park ŠD Čolnišče, kjer so imeli piknik in športno-družabne igre.

Desetega septembra pa so veterani OZVVS Zasavje pripravili 15. teniški turnir dvojic ZVVS, ki se ga je udeležilo
16 veteranov. Pokrovitelj turnirja je bil predsednik ZVVS Ladislav Lipič, medtem, ko je najemnino za teniška igrišča poravnala hrastniška občina.

Več o dogodkih si preberite na spletni strani OZVVS Zasavje:  http://www.ozvvs-zasavje.si/

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi