Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 20.09.2018

pretežno jasno
Danes bo povečini sončno, zjutraj bo po nekaterih kotlinah in dolinah megla. Popoldne v hribovitem svetu ni povsem izključena kakšna kratkotrajna ploha ali nevihta. V Vipavski dolini in na Krasu bo prehodno pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 24 do 28, na Primorskem do 30 °C.
10°C | 24°C
petek, 19.09.2018
9°C | 24°C
sobota, 21.09.2018
8°C | 26°C
nedelja, 22.09.2018
12°C | 17°C
ponedeljek, 23.09.2018
9°C | 23°C
Opozorila
Četrtek, 20.9.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
24°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Pohodniki veteranskih združenj Nanos-Triglav, ......


NOVICE

| |
18.09.2016      17:25
A A

Pohodniki veteranskih združenj Nanos-Triglav, Radovljica-Triglav, Cerje-Triglav in Kum-Triglav so se sestali v Zasavju - 15. TENIŠKI TURNIR DVOJIC ZVVS V ZASAVJUNa vrhu Triglava
Na vrhu Triglava
Deli:
V začetku julija so se pohodniki veterani OZVVS Zasavje, Združenja Sever Zasavje in  ZSČ Zagorje podali na sedmi Lojzov pohod od Kuma do Triglava. Letošnja trasa je bila dolga 205 km in je potekala od Kuma, skozi Hrastnik na Kal in Mrzlico, pa čez Podmejo na Kočo pod Reško planino, na Tabor in skozi Vransko na Menino planino, čez Kamnik po Tunjiških gričih do Cerkelj in do Kranja, skozi Besnici po gozdovih do Jamnika na obronkih Jelovice, potlej pa do Vodiške planine in čez Jelovico do Bohinjske Bistrice. Od tod pa čez Pokljuko 
do Rudnega polja in mimo Vodnikove koče na vrh Triglava, sledil je spust na Kredarico in nazaj na Rudno polje.

Tretjega septembra so v Zasavje prišli predstavniki pohodnikov Nanos-Triglav, Radovljica-Triglav, Cerje-Triglav, kjer so jih pričakali veterani pohodniki Kum-Triglav. Zbrali so se na Izlakah pri Malnu, potlej pa so šli na ogled Steklarne Hrastnik in seveda industrijske prodajalne Glashuta. Po ogledih so jih peljali na športno rekreacijski park ŠD Čolnišče, kjer so imeli piknik in športno-družabne igre.

Desetega septembra pa so veterani OZVVS Zasavje pripravili 15. teniški turnir dvojic ZVVS, ki se ga je udeležilo
16 veteranov. Pokrovitelj turnirja je bil predsednik ZVVS Ladislav Lipič, medtem, ko je najemnino za teniška igrišča poravnala hrastniška občina.

Več o dogodkih si preberite na spletni strani OZVVS Zasavje:  http://www.ozvvs-zasavje.si/


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OZ VETERANOV VOJNE ZA SLOVENIJO? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!