Logo MojaObčina.si

Zagorje ob Savi

DANES
12°C
0°C
JUTRI
15°C
3°C

Otvoritev razstave Milana Razborška

GALERIJA MEDIJA
vabi na

otvoritev razstave
MILANA RAZBORŠKA,

    
ki bo v               

petek, 8. 11. 2019,
ob 18:00.

Milan Razboršek je absolvent Visoke šole za risanje in slikanje, rojen 1959 v Trbovljah. Po končanem študiju na Ekonomski fakulteti v Ljubljani je obiskoval tečaje risanja in slikanja na Akademiji za likovno umetnost v Ljubljani in pozneje začel študirati na Visoki šoli za risanje in slikanje v Ljubljani. Živi in ustvarja na Izlakah, zaposlen je kot strokovni sodelavec v Galeriji Medija v Zagorju. Je umetniški vodja Slikarske kolonije Izlake – Zagorje ob Savi. Sodeloval je na več skupinskih razstavah, imel je sedemnajst samostojnih razstav, je udeleženec Slikarske kolonije Izlake – Zagorje, kolonije Primož Trubar Moravske toplice, likovne kolonije Izak Lipovci in večkratni udeleženec Ex tempora Art Kum.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi