Logo MojaObčina.si

Zagorje ob Savi

DANES
-4°C
-5°C
JUTRI
-1°C
-7°C
2606

Sprejet sklep o javni razgrnitvi

Na Občini Zagorje ob Savi so sprejeli sklep o javni razgrnitvi dopolnjenega osnutka sprememb in dopolnitev OPPN za območje OŠ Toneta Okrogarja v Zagorju ob Savi. Javna razgrnitev se bo odprla v ponedeljek, 19. junija, in bo trajala vse do srede, 19. julija. V tem času je javnost vabljena k vpogledu v osnutek občinskega podrobnega prostorskega načrta ter k dopolnitvam in komentarjem. Ti predlogi in pripombe se lahko oddajo na licu mesta v posebno knjigo pripomb in predlogov, ali pa jih zainteresirana javnost pošlje po pošti na naslov Občina Zagorje ob Savi, Cesta 9. avgusta 5, 1410 Zagorje ob Savi.

Med drugim bo v času javne razgrnitve potekala tudi javna obravnava, ki bo v sredo, 28. junija, ob 16. uri v mansardi v sejni sobi občinske stavbe. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!