Logo MojaObčina.si

Zagorje ob Savi

DANES
0°C
-5°C
JUTRI
0°C
-10°C
4797

Nagradna igra: Mlada zagorska noč

Kot ste najbrž že zasledili bo prihodnji teden pred Mladinskim centrom Zagorje potekala Mlada zagorska noč na kateri bosta nastopila Hamo in Rudi Bučar. Karte so že v prodaji, z malo sreče pa 2 karti lahko tudi zadanete v nagradni igri!

Sodelovanje v nagradni igri je zelo enostavno. Vse kar morate storiti je, da sledite spodnji povezavi, ki vas bo ponesla na Facebook stran Mladinskega centra Zagorje ob Savi oz. na objavo o nagradni igri in sledite navodilom, ki so objavljena v objavi. Ko opravite oba koraka se boste udeležili žreba, ki bo določil prejemnika dveh brezplačnih vstopnic za petkov koncert. Žreb bo potekal v ponedeljek 9. avgusta.

Veliko sreče in se vidimo na koncertu!

https://www.facebook.com/mladinskicenterzagorje/photos/a.513801898656503/4476669509036369/

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi