Logo MojaObčina.si

Zagorje ob Savi

DANES
19°C
9°C
JUTRI
19°C
11°C
7069

Ledenka se poslavlja za to sezono


Ledenka se poslavlja za to sezono

 

Dragi ljubitelji drsanja, 

zima že nekaj časa nima več prave moči, zato se je z zaključkom zimskih šolskih počitnic za to leto poslovila tudi Ledenka. Sezono drsanja smo v letu 2018 začeli že prvi teden decembra, Ledenka je obratovala vse dni v tednu, največ obiskovalcev je bilo ob koncih tedna, posebej pa je bila obiskana med božično-novoletnimi prazniki.

Obiskovalci so bili veseli večje ledene ploskve, ki sedaj v širino meri 13 in v dolžino 25 metrov. Tudi to sezono je Občina Zagorje ob Savi poskrbela, da za vstop na ledeno ploskev ni bilo potrebno plačati. Plačljiv je bil le najem drsalk in pripomočkov za učenje drsanja, za kar je ob ponudbi toplih napitkov in dobri glasbi poskrbelo podjetje Hilman.
Občina Zagorje ob Savi je v sodelovanju z Zavodom za šport in podjetjem Hilman nameravala izvesti tudi drsalno revijo, predstavitev sankanja in ples na ledu, a nam je vreme odpihnilo vse, za posebne dogodke rezervirane termine. Vse to in še kaj bo tako na vrsti naslednje leto. 

Srečno vsem in na snidenje spet decembra 2019.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi