Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 25.05.2018

delno oblačno
Zvečer bodo nevihte postopno zamrle. Ponoči se bo na Primorskem delno zjasnilo. Drugod bo zmerno do pretežno oblačno, ponekod bodo občasno še manjše krajevne padavine. Najnižje jutranje temperature bodo od 10 do 15, ob morju in na Goriškem okoli 17 °C.
10°C | 23°C
sobota, 26.05.2018
10°C | 25°C
nedelja, 27.05.2018
10°C | 23°C
ponedeljek, 28.05.2018
11°C | 24°C
Opozorila
Četrtek, 24.5.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
23°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Kino pod zvezdami v Zagorju


KULTURA, DOGODKI

| |
12.06.2017      11:08
A A

Kino pod zvezdami v ZagorjuDeli:
Mladinski center Zagorje ob Savi bo zopet poskrbel, da krajanom v poletnem času ne bo dolgčas - tudi letos bodo namreč organizirali projekcije filmov na prostem v okviru Kina pod zvezdami. Projekcije bodo potekale ob četrtkih zvečer na igriščih Proletarec in Partizan, prvi film pa se bo odvrtel že ta četrtek, 15.6.2017, ob 21:00. Sezono bo otvoril film Stoletnik, ki je zlezel skozi okno in izginil, komična pustolovščina, ki je nastala v koprodukciji Švedske in Hrvaške. Glavni junak filma je Allan Karlsson, ki bo kmalu praznoval 100. rojstni dan, vendar se neugnani možak ne pusti zapeljati pričakovanjem in pobegne iz doma za ostarele. 
Filmi se bodo nato predvidoma vrteli vsakih štirinajst dni, torej 29. junija, 13. julija, 27. julija in 10. avgusta. Za spremembe v sporedu in najave prihajajočih filmov spremljajte spletno stran Mladinskega centra Zagorje ob Savi.
Prijetna pobuda organizatorjev vsem krajanom zagotovo obeta mnogo nepozabnih filmskih doživetji v čarobni atmosferi poletnih noči. Vabljeni!


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Zagorje ob Savi!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!