Logo MojaObčina.si
JUTRI
9°C
4°C
SOB.
13°C
2°C

Božično mesto zaradi slabega vremena v soboto in nedeljo

Občina Zagorje ob Savi letos znova vabi v božično mesto. Zaradi slabe vremenske napovedi, bo napovedano petkovo dogajanje prestavljeno na nedeljo, 18. december.

Božično mesto bo s stojnicami in res pestrim programom oživelo med 17. in 20. uro.

Sprehodili se boste lahko med stojnicami ponudnikov, izbrali kakšno darilo zase ali za svoje najbližje in se okrepčali s pijačami in jedmi, ki jih bodo ponujali gostinci.

Za pester program bodo poskrbeli: v soboto, 17. decembra,  Vrtec Zagorje z igrico OVČKA, ki je prišla na večerjo, Instrumentalno-vokalna skupina SANJE Vrtca Zagorje, Glasbena šola Zagorje, Lutkovna skupina LUKI KD Svoboda Kisovec ‒ lutkovna predstava STRAH, MePZ Ladko Korošec, Družinsko gledališče Kolenc ‒ igrica Nagajiva snežinka, ŽPZ društva delovnih invalidov Zagorje, MePZ izpod Svete gore.

V nedeljo, 18. decembra, pa bodo na odru za kulturni program skrbeli Podružnična šola Kisovec, OPZ in MPZ OŠ Toneta Okrogarja, OŠ dr. Slavka Gruma, OPZ 1. in 2. razreda, OPZ Podružnične šole Mlinše, MPZ OŠ Ivana Kavčiča, OPZ in MPZ OŠ Ivana Kavčiča, OPZ OŠ Ivana Skvarče, OPZ Podružnične šole Podkum, OPZ Češmin Podružnične šole Čemšenik, MPZ OŠ Ivana Skvarče, Učiteljski pevski zbor OŠ Ivana Skvarče, Združeni zbori.

Pridružite se nam, da skupaj preživimo vesel decembrski konec tedna.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi