Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.07.2018

pretežno oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno s plohami in nevihtami, ki bodo pogostejše sredi dneva in popoldne. Najvišje dnevne temperature bodo od 22 do 26, na Primorskem do 29 °C.
17°C | 26°C
ponedeljek, 21.07.2018
18°C | 29°C
torek, 23.07.2018
17°C | 29°C
sreda, 24.07.2018
16°C | 29°C
četrtek, 25.07.2018
16°C | 30°C
Opozorila
Nedelja, 22.7.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
26°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Zaključek regijske lige 2017


ŠPORT

| |
14.06.2017      7:17
A A

Zaključek regijske lige 2017Ekipa st. dečkov in deklic
Ekipa st. dečkov in deklic
Deli:
V nedeljo, 7. maja 2017 smo na strelišču SD Vrhnika izpeljali 7., zaključno tekmovanje regijske lige, Primorsko-notranjsko-kraške regije, v streljanju z zračnim orožjem. Tekmovanja se je udeležilo 140 strelcev iz desetih društev, v vseh kategorijah, od cicibanov do veteranov. Hkrati so bila podeljena odličja tudi v skupni razvrstitvi vseh sedmih kol za sezono 2016-2017.
V streljanju z zračno puško je bil med mlajšimi dečki naš najboljši Lovro Zamejc na 4. mestu, takoj za njim, na petem Jošt Čretnik, ki je s tem dosegel 3. mesto v skupni razvrstitvi. Med dekleti je Zoja Notersberg osvojila 3. mesto, skupno je bila četrta, na tretjem mestu skupne razvrstitve pa je bila Ajda Kogoj Fabčič.
Med pionirji je bil na drugem mestu Ambrož Jilek, med pionirkami pa na prvem, Meta Dobrovoljc, ki je zmagala tudi v skupni razvrstitvi. Tretje mesto si je pristreljala Senta Bajrektarevič, ki je bila na koncu sezone odlična četrta.
V kategoriji kadetov je tokrat zmagal Jan Rom, kar mu je v skupni razvrtitvi prineslo tretje mesto. Med kadetinjami je Anja Umek zaostala za Laro Frank iz Izole, takšna razvrstitev pa je ostala tudi na koncu sezone v skupnem seštevku.
Pri mladinkah je bila na zadnji tekmi in na koncu sezone najboljša Sabrina Japelj.
V kategoriji članic je bila drugo mesto osvojila Benjamina Rudolf, ki je bila v skupni razvrstitvi tretja, med člani pa je bil najboljši Aleš Rom na šestem mestu, kar ga je v skupnem seštevku uvrščalo na peto mesto.
Med veterani nad 50 let je Bojan Lampreht slavil tako na zadnji tekmi kot tudi v skupnem seštevku, prav tako je na najvišjo stopničko stopil tudi v kombinaciji puška-pištola. V disciplini zračna pištola pa je bil na zadnji tekmi tretji, skupno pa na drugem mestu za odličnim reprezentantom iz Vremščice, Čeper Jožetom. Na tretjo stopničko pri veteranih je stopil še Vlado Ravnikar, ki pa je v skupnem seštevku osvojil četrto mesto. Naš najstarejši strelec, Matija Japelj se je po operaciji odlično vrnil na strelske steze in osvojil 5. mesto, vendar je v sezoni zamudil kar štiri tekmovanja, za kar ni dobil točk v skupni razvrstitvi..
Ekipi pionirjev in veteranov sta slavili tako na zadnji tekmi kot v končni razvrstitvi, mlajši pionirji so bili na zadnji tekmi drugi, skupno prvi, kadeti pa na tekmi prvi in skupno drugi.
K dobremu vzdušju ob tekmovanju je tudi tokrat pripomogla ekipa, ki je poskrbela za kulinarične užitke in nadomeščanje porabljene energije z bogračem in hrenovkami.
Lokostrelci so nam spet prijazno odstopili svojo dvorano, ki smo jo uporabili za garderobo in na koncu za podelitev priznanj najboljšim. (bl)


5 (2 glasova)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI STRELSKO DRUŠTVO VRHNIKA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


STRELSKO DRUŠTVO VRHNIKA
STRELSKO DRUŠTVO VRHNIKA
GRADIŠČE 18 B
Tel:041 471 440
Naš časopis
Številka: 461
Izšla: 02.07.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Julij 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
22.07.2018
Danes ni dogodkov.
23.07.201 | Tečaji in delavnice
Počitniške Likovne Ustvarjalnice
23.07.201 | Tečaji in delavnice
Počitniške Likovne Ustvarjalnice

Bodite prvi pri oddaji mnenja.