Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
-1°C
-2°C
JUTRI
1°C
-3°C
Deli
2603

33. DVOBOJ REPREZENTANC V TRAPU IN 4. POKAL SZS

V soboto in nedeljo, 27-28. 5. 2017, je potekalo tekmovanje na strelišču SD Trap Štefan Kovač. Potekal je 4. (zadnji) krog pokala SZS in dvoboj Slovenija-Hrvaška. V 4. krogu pokala je SD Vrhnika zablestela s 1. mestom, ki ga je osvojil Denis Vatovec. V finale je vstopil z rezultatom 111 in zmagal z 41 zadetimi tarčami. SD Vrhnika je zastopal tudi Aleš Hozjan, ki je osvojil 10. mesto z 103 zadetimi tarčami. Omembe vreden podatek je tudi ta, da je za reprezentanco Hrvaške, nastopal aktualni olimpijski prvak, Josip Glasnović.  (BL)

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 2

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij