Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo precej jasno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 8, na Primorskem okoli 10 stopinj C.
8°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 18°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 14°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 15°C
torek, 24.10.2017
3°C | 17°C
Opozorila
Četrtek, 19.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
20°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

3. tekma za 3D SLO pokal - Kuren nad Vrhniko


ŠPORT

| |
13.05.2015      11:51
A A

3. tekma za 3D SLO pokal - Kuren nad Vrhniko


Kljub dobrim pogojem na Ulovki, smo sklenili, da jo zapustimo in letos tekmo 3D SLO Pokala prestavitmo v okolico turistične kmetije Kuren nad Vrhniko. In prav smo se odločili!!


Deli:

V soboto 9.5.2015 je bila na sporedu 3.tekma 3D SLO pokala v naši organizaciji. Malce zaskrbljeno smo zjutraj zrli v nebo in se spraševali ali bo vreme zdržalo a že po rahlem jutranjem pršcu je posijalo sonce in pogoji za tekmovanje so postali naravnost odlični. Obiskalo nas je več kot 160 tekmovalcev iz Hrvaške, Italije, nekaj tudi iz Avstrije ter Slovenije. Ker je raznolik teren dopuščal, težko postavitev tarč, so to s pridom in izkušnjami naši člani tudi izkoristili. Pripravili so odlično progo a hkrati upali, da ne bo pretežka. Na koncu tekme se je izkazalo, da je bil strah odveč, saj so pohvale o organizaciji deževale z vseh strani od različnih predstavnikov in tekmovalcev društev...

Med tem, ko so se beležili rezultati je za utrujene tekmovalce poskrbel lastnik  turistične kmetije Kuren in jim pripravil kar tri različne jedi za kosilo, tako da so se lahko obilno okrepčali in tudi spočili po zahtevni tekmi. Naše društvo je zastopalo 11 tekmovalcev v različnih kategorijah in slogih in doseglo 6 medalj in še nekaj dobrih uvrstitev. Dobro so uvrščeni tudi v skupni razvrstitvi 3D Pokala, kot društvo pa smo na visokem 5. mestu trenutne razvrstitve v 3D pokalu.

Zahvaliti bi se želeli še enkrat kmetiji odprih vrat na Kurenu ter njenemu lastniku g. Slavku za dobro hrano in pijačo in podporo ter prijaznost, ki jo je iskazal. Tudi letos je za cvetlični aranžma poskrbela Cvetličarna Karmen iz Vrhnike, ter na koncu še občini Vrhnika, ki nas vsa ta leta podpira in verjame v nas. Hvala vsem!

 

Lokostrelsko društvo VLR Vilijem, foto: arhiv društva

 

Uradni rezultati in uvrstitve naših tekmovalcev :

1. mesto Dolgi lok / člani, A.Pavlin

2. mesto Goli Lok / kadetinje, P.Bolta; sestavljeni lok / veterani, Z.Buh; Dolgi lok / članice, R.Nolimal

3. mesto sestavljeni lok / člani, R.Kostanjevec; Goli lok / dečki, M.Turšič

3D Pokal 2015 skupno / posamično

3D Pokal 2015 Društva / trenutna uvrstitev

 

Celotno galerijo slik si lahko ogledate TUKAJ

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.