Logo MojaObčina.si

Vrhnika

JUTRI
13°C
10°C
SRE.
22°C
11°C

Humanitarna akcija NK Aluminij

Nogometni klub Aluminij v prazničnem decembru organizira humanitarno akcijo zbiranja hrane.
Kot največje društvo lokalne skupnosti Kidričevo želimo s tem prevzeti pobudo in pomagati ljudem v stiski. Zato pozivamo vse športnike, starše mladih športnih upov, navijače in simpatizerje Nogometnega kluba Aluminij ter vse, ki bi radi prispevali kakšen del tudi sami, da prinesete hrano z daljšim rokom trajanja na zbirno mesto v Športni park NK Aluminij Kidričevo. Akcija bo potekala vse do petka, 16. 12. 2016, do 11. ure. Uro kasneje bomo zbrano hrano predali občinskim predstavnikom Rdečega križa Slovenije.

Vabimo vas, da skupaj polepšamo praznike čim večjemu številu ljudi!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi