Logo MojaObčina.si

Vrhnika

JUTRI
7°C
-5°C
PON.
12°C
-3°C
Deli
10208

Nepridipravi se predstavljajo kot komunalni delavci

Vrhniška komunala obvešča občane občin Borovnica, Log - Dragomer in Vrhnika, da se nekateri malopridneži predstavljajo kot pooblaščene osebe Javnega podjetja Komunalno podjetje Vrhnika, d. o. o., pod pretvezo, da želijo opraviti storitve, ki jih sicer izvajajo v podjetju. Prebivalcem zato svetujejo, da v vsakem primeru zahtevajo, da se obiskovalec identificira ter da o kakršnih koli nevšečnostih obvestijo dežurno številko podjetja 041 364 681 ali to sporočijo na 113.

 

Ob tem napovedujejo, da bodo na območju Ceste Krimskega odreda in Ledine v Občini Vrhnika, od jutri, 14. avgusta 2018 naprej, v sklopu obnov priključkov izvajali menjave vodomerov

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!