Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
23°C
5°C
JUTRI
23°C
4°C
7375

Mladi gredo na regijsko srečanje

Kot so nam sporočili iz vrhniške izpostave Javnega sklada RS za kulturne dejavnosti, sta se na regijski nivo uvrstili dve skupini iz vrhniške občine.

In sicer se bo regijskega srečanja na Igrolandiji v Kočevju udeležila Dramska mladinska skupina KD Ivan Cankar Bevke s predstavo Preteklost. Sedanjost. Prihodnost. Pod mentorsko mesto so se zapisale Tjaša Trček, Ana Jereb, Katarina Smuk in Tjaša Šentjurc. Druga skupina, ki bo okusila regijski oder, pa je lutkovna skupina Povžki Stare Vrhnike (KD Stara Vrhnika). Na regijsko lutkovno srečanje v Litijo odhajajo z lutkovno predstavo Pokurenski povž, kot mentorja pa sta zapisana Boris Kononenko in Joži Krvina. Mladim gledališčnikom in lutkarjem ter njihovim mentorjem čestitamo! (gt)

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi