Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
15°C
10°C
JUTRI
16°C
6°C

Javno vodenje po razstavi Moja Ljubljanica

V soboto, 14.9.2019, ob 11. uri, bo na razstavi Moja Ljubljanica, ki se nahaja v Kulturnem centru na Vrhniki, potekalo javno vodenje.
Spoznajte reko Ljubljanico, njeno kraško zaledje z bogato naravno dediščino ter zgodovino vrhniškega območja in Ljubljanskega barja od prazgodovine do današnjih dni. Na ogled je preko 300 arheoloških predmetov, ki predstavljajo del izjemne podvodne dediščine Ljubljanice zaradi katere je projekt Ljubljanica prejel Unescovo priznanje in zaradi katere je reka postala svetovni fenomen. Spoznajte zgodbe štirih veličastnih najdb, ki sodijo v sam svetovni vrh kulturne dediščine ter Vrhniko malo drugače – kot zakladnico arheološkega lesa.

Javnega vodenja se udeležite z nakupom vstopnice. 

Prijave na javno vodenje zbiramo na: info@mojaljubljanica.si, in sicer do petka, 13.9.2019. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi