Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.10.2017

pretežno jasno
Popoldne bo predvsem ob morju zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 19 do 24 stopinj C.
7°C | 22°C
četrtek, 19.10.2017
3°C | 22°C
petek, 20.10.2017
4°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
6°C | 22°C
nedelja, 22.10.2017
7°C | 18°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
22°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Zdravje in lepota

BIO TRGOVINA BIOTIKA


POSLOVNE, LOKALNE SKUPNOSTI, DOGODKI, OSTALO, ZDRAVJE IN LEPOTA, VSEŽIVLJENJSKO UČENJE, UMETNOST

| |
21.04.2015      16:50
A A

BIO TRGOVINA BIOTIKA


Dandanes se ljudje vse bolj zavedamo, da je človek celostno bitje. Zanj je pomemben tako fizičen kot duhovni vidik. Ste tudi vi zagovornik zdravega načina življenja? Potem je trgovina Biotika pravi naslov za vas. Nahaja se na Mestnem trgu 5 v Žalcu in lokalnim prebivalcem nudi široko izbiro zdravih, ekološko pridelanih, naravnih in mističnih izdelkov.


Deli:

Našli boste naravna in ekološko pridelana živila, superživila, zdrava sladila, čaje, čajnike in čajne pripomočke, zdravilna olja in sokove, ghee maslo, ekološko kozmetiko, 100% naravna eterična olja, informirane izdelke, zdravilne ekstrakte / tinkture, knjige in še veliko več! Se včasih sprašujete kaj podariti dragi osebi? V Biotiki boste našli tudi čudovita darila, ki ne bodo le zanimiva ampak tudi nekaj posebnega, predvsem pa bodo na vaše bližnje imela pozitivne učinke. Seveda pa ne pozabite tudi nase!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 137
Izšla: 29.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.