Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
12°C
-2°C
JUTRI
14°C
-5°C
2603

ORATORIJ 2018 – LE ENO JE POTREBNO

Župnija Vransko Oratorij 2018 23.– 28. julij Na misijon ga je poslal Gospod, tam čez ocean mu je pokazal pot. Pripravljen zapustiti je bil svoj rodni kraj, oznanjat Indijancem je šel tvoj raj. Le eno je potrebno, da ljubili bi, eno je potrebno, Baraga uči. Eno je potrebno, da Jezusa spoznam, eno je potrebno, da se Mu predam.

Prosimo, da izpolnjeno prijavnico oddate v župnišču do nedelje, 8. julija. S pravočasno prijavo nam boste pomagali pri pripravi zadostne količine materialov za delavnice. Skupaj z izpolnjeno prijavnico naj otroci oddajo tudi priporočeni dar,  ki znaša na otroka: prvi otrok 25 evrov, drugi … 20 evrov + 6 evrov za romanje na otroka. Letos želimo en dan nameniti romanju. O vsem boste starši podrobneje obveščeni prvi dan oratorija.

 

Oratorij poteka od ponedeljka do petka med 9.00  in 15.30 uro v prostorih OŠ Vransko.

Zaključek oratorija s sveto mašo bo v soboto, 28. julija, ob 10. uri v župnijski cerkvi.

Ta dan vas že sedaj naprošamo za sadje, pecivo in sokove, ki jih bomo na skupnem druženju po sveti maši zaužili.

 

 

Kontakt: Katja Pečovnik Hadžič

031 227 694

Voditelj animatorjev: Amadeja Juhart  041 945 960

Prijavnica na https://www.mojaobcina.si/vransko/novice/verske/oratorij-2018---le-eno-je-potrebno.html

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi