Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
22°C
13°C
JUTRI
21°C
10°C
2603

Vrani se z mednarodnega turnirja vračajo s srebrom

Mladi košarkarji košarkarskega društva Vrani so leto 2019 končali na mednarodnem turnirju v Novem mestu, ki ga je organiziralo košarkarsko društvo Žoltasti troti. Domov so se člani ekipe U15 po suvereni zmagi nad domačini in porazu proti izjemni ekipi Dubrava iz Zagreba v finalu vrnili kot drugouvrščeno moštvo, za nameček pa je kapetan moštva Žan Bizjak pobral še nagrado za najboljšega strelca turnirja.

 

Vrani so na turnirju preizkusili tudi nove uniforme, ki so jih pred koncem leta kupili s pomočjo staršev in donatorjev. Poleg moštva U15 bodo z novimi uniformami v letu 2020 nastopali tudi člani selekcije U13, obenem pa bodo prav vsi mladi košarkarji dobili enotne ogrevalne majice, s katerimi bodo ponosno zastopali barve kluba in občine na vseh tekmovanjih po državi in v tujini. Prvič so tekme v živo prenašali tudi na spletu na njihovi Facebook strani, kjer lahko najbolj uspešno športno moštvo v občini spremljate tudi vi.

                                                                                                                   

                                                                                                                               Denis Oštir

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi