Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
34°C
16°C
JUTRI
30°C
13°C
1904

Velikonočni pohod po Savinjski planinski poti (SPP)

Ker je letos 50. obletnica Savinjske planinske poti, je velikonočni pohod potekal po njeni trasi. Start je bil  na  prelazu Lipa. Sprva smo se povzpeli na Smolnik, kjer je na točki SPP žig in vpisna knjiga, nadaljevali pa mimo Jeseničnika in dalje čez Srobotno do Motnika. Kar 19 planincev, od tega tudi štirje iz sosednjega društva Tabor, smo v čudovitem vremenu preživeli lep velikonočni ponedeljek in ga zaključili v gostilni Flegar v Motniku. Iz Motnika do Vranskega smo se vrnili z avtobusom, ki nas je zjutraj pripeljal na Lipo.

                                                                                                                              Planinsko društvo Vransko

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi