Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 23.11.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo pretežno oblačno, predvsem na vzhodu in severu pa delno jasno. Pihal bo jugozahodni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 10, v zatišnih legah severne Slovenije okoli 0 °C.
2°C | 14°C
petek, 24.11.2017
0°C | 15°C
sobota, 25.11.2017
5°C | 11°C
nedelja, 26.11.2017
4°C | 7°C
ponedeljek, 27.11.2017
-5°C | 5°C
Opozorila
Sreda, 22.11.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Smučarski skoki z alpskimi smučmi na 15- in ......


ŠPORT

| |
29.03.2012      9:25
A A

Smučarski skoki z alpskimi smučmi na 15- in 25- metrski skakalniciDeli:

Člani ŠD TANA so v nedeljo, 19. februarja 2012, ob 14. uri organizirali tekmovanje v smučarskih skokih z alpskimi smučmi na 15- in 25-metrski skakalnici. Pred pričetkom tekmovanja je sledila kratka slovesnost ob odprtju novega Športno-rekreacijskega centra TANA-Briše.

Ob tej priložnosti je zbrano množico s kratkim govorom pozdravil in nagovoril vranski župan Franc Sušnik. Sledil je blagoslov novega ŠRC TANA-Briše, ki ga je opravil gospod župnik Jože Turinek. Po blagoslovu nam je na svojo harmoniko zaigral Jernej Vadlan. Nato je sledilo uradno odprtje nove skakalnice, s katere se je s slovensko zastavo v roki spustil večkratni zmagovalec TANE Marjan Dernovšek. Prve skoke na skakalnici so opravili: Vinko Šoštar, Marija Kovačevič in Jernej Lesjak. Tekmovanja se je udeležilo 39 tekmovalcev iz številnih slovenskih krajev (Celje, Velenje, Bled, Laško, Moravče, Prebold, Tabor in Vransko). Razdeljeni so bili v štiri starostne kategorije, in sicer mlajši dečki, starejši dečki, člani in veterani. Tekmovanje je zaradi vetra in toplega vremena potekalo v izredno slabih vremenskih razmerah za tekmovalce, kar je organizatorjem dodatno otežilo izvedbo tekmovanja, saj je bilo potrebno doskočišče skakalnice večkrat popravljati in urejati. Tekmovanje si je ogledalo preko 500 obiskovalcev iz bližnje in daljne okolice. Sončno, toplo in nekoliko vetrovno vreme pa je pripomoglo k lepemu nedeljskemu doživetju, saj so si gledalci ogledali dolge in atraktivne skoke, z nekaj lažjimi padci in brez hujših poškodb.

Člani ŠD TANA se zahvaljujemo vsem gledalcem in obiskovalcem naših prireditev in vsem, ki so pomagali pri pripravi skakalnice in organizaciji tekmovanja, lastnikom zemljišč ter vsem sponzorjem in donatorjem, ki nam omogočajo izvedbo tekmovanj. Posnetek je objavljen na www.vransko.net.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 138
Izšla: 27.10.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.