Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

jasno
Ponoči bo predvsem ob morju zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno. Zjutraj bo po nekaterih kotlinah megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, na Primorskem od 8 do 11 stopinj.
3°C | 22°C
petek, 20.10.2017
4°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
6°C | 22°C
nedelja, 22.10.2017
7°C | 18°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
22°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Pester september v PD Vransko


ŠPORT

| |
20.09.2012      17:54
A A

Pester september v PD VranskoPred Iztokovo kočo pod Golaki
Pred Iztokovo kočo pod Golaki
Deli:

 

Pretekla dva vikenda smo bili planinci iz Planinskega društva Vransko zelo aktivni.

 

V začetku septembra smo se družili na 33. tradicionalnem srečanju na Tromeji. Naj dodam, da Tromeja leži na meji med Avstrijo, Italijo in Slovenijo. Na vrhu vsako leto potekajo srečanja predstavnikov vseh treh narodnosti. Iz Rateč smo se povzpeli na Peč in nato na Tromejo, ki je na višini 1508 m nadmorske višine.

 

Že takoj naslednji teden pa smo si zadali še trši oreh. Osvojili smo namreč kar dva vrhova, in sicer Čaven in Mali golak. S hojo smo pričeli na Predmeji in se najprej povzpeli na Iztokovo kočo pod Golaki, nato pa še do koče Antona Bavčerja na Čavnu. 

 

Po povratku s Čavna, so nas na Predmeji prijetno presenetili naši planinski prijatelji iz PD Križna gora, saj so nas pričakali s harmoniko. Nato pa nas še pogostili in nam še polepšali že tako lep izlet.

  

                                                                                                          Mateja Remic

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 137
Izšla: 29.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.