Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 26.06.2017

jasno
Danes bo precej jasno, dopoldne bo po nekaterih nižinah še nekaj megle ali ostankov oblačnosti. Najvišje dnevne temperature bodo od 26 do 31 stopinj C.
15°C | 29°C
torek, 27.06.2017
15°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
16°C | 32°C
četrtek, 29.06.2017
16°C | 25°C
petek, 30.06.2017
13°C | 26°C
Opozorila
Ponedeljek, 26.6.2017 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
29°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

OTROŠKI TRIAL CAMP


ŠPORT

| |
29.08.2014      16:07
A A

OTROŠKI TRIAL CAMPDeli:

Ob koncu šolskih počitnic smo v AMZS Centru varne vožnje pripravili že peti Otroški trial camp, ki je potekal od 25. do 27. avgusta.  Campa se je udeležilo pet otrok, željnih novega znanja in zabave.

Starši so otroke v ponedeljek ob 17. uri predali organizatorju campa in inštruktorju varne vožnje v AMZS Centru varne vožnje Severinu Sajevcu in Gregu Kleču. Otroci so se med seboj spoznali in za uvod v tridnevno motoristično druženje pogledali nekaj filmov o trialu. Nato so si motorje in zaščitno opremo pogledali še od blizu in želja po vožnji je postala iz minute v minuto večja. Po ogrevanju, ki je pomembno za vsako športno vadbo, so pričeli s praktičnim delom vadbe s posebnim trial kolesom in z motorji, pri čemer so se zelo zabavali.

 

Torkovo jutro so otroci začeli z gimnastičnimi vajami in vajami za ravnotežje. Ob izvajanju vse zahtevnejših vaj je bilo tudi veselje do treninga vedno večje. Preostanek dneva so preživeli na trial poligonu, kjer so izvajali napredne vaje zaviranja in skoke čez manjše ovire. Čas med vajami na motorju so izkoristili za trening hoje po vrvi (slackline), polkrogli za ravnotežje in novosti, »play with gravity« deski. Opoldne je že vsem udeležencem uspelo samostojno prehoditi vrv. Dan so otroci zaključili s pečenjem koruze in z družabnimi igrami.

 

V sredo so otroci plezali v telovadnici Športnega društva Vransko in s tem poskrbeli za izboljšanje koordinacijskih sposobnosti, motorike in ravnotežja, kar je še kako potrebno pri vožnji z motorji. Inštruktor jih je izobraževal tudi o tehniki pravilnega padca, tako da je ob morebitnem padcu z motorja možnost za poškodbe manjša.

 

Tridnevno druženje, polno svežih vtisov, novega znanja in zabave so zaključili s podelitvijo priznanj in nagrad vsem udeležencem campa v sredo ob 16. uri, ko so ponje prišli starši.

 

Zadovoljstvo otrok in pohvale staršev so potrdile, da je organizacijska ekipa zopet pripravila odličen camp, ki zagotovo ni bil zadnji.

 

AMZS Center varne vožnje
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 134
Izšla: 31.05.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 26 27 28 29 30 1 2 3 4 5
26.06.2017
Danes ni dogodkov.
27.06.2017 | Ostalo
Prireditev Entente florale
02.07.2017 | Ostalo
LISJAKOVA TRŽNICA
27.06.2017 | Ostalo
Prireditev Entente florale
02.07.2017 | Ostalo
LISJAKOVA TRŽNICA

Bodite prvi pri oddaji mnenja.