Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
31°C
14°C
JUTRI
27°C
15°C
Deli
2603

Nogometni avtobus desetič potoval po Savinjski dolini

V zadnjem junijskem tednu, ko so se otroci že odklopili od šolskih obveznosti in misli usmerili v poletje, je bil v Preboldu organiziran jubilejni 10. nogometni avtobus - nogometni kamp, ki za teden dni združi nadobudne nogometaše Spodnje Savinjske doline. Vsako jutro je avtobus otroke pobral na domači lokaciji   v Taboru, Vindiji, Prekopi, na Vranskem, Gomilskem, v Trnavi ali Braslovčah in jih pripeljal v Prebold, kjer jih je pričakala sedemčlanska trenerska ekipa, ki je zanje vsakodnevno pripravila dva nogometna treninga. Otroci so se s kosilom okrepčali v Osnovni šoli Prebold, počitek med treningoma pa je bil obarvan z različnimi tematikami iz življenja nogometašev. Petinpetdeset otrok je tako spoznavalo ustrezno prehrano nogometašev in učinkovite metode regeneracije ter se seznanjalo z nogometnimi pravili in igro v duhu fair playa. Kot vsako leto se je Nogometni avtobus zaključil s piknikom otrok in staršev na travnatem igrišču v Gomilskem.

Tudi 10. nogometni avtobus je otrokom pričaral čudovit športni teden, ki se ga bodo še dolgo radi spominjali. In ravno zadovoljstvo otrok je poleg piljenja nogometnih veščin, ki jih otroci sicer osvajajo na treningih skozi šolsko leto, glavni cilj vsakoletnega Nogometnega avtobusa.


Ekipa, ki je vodila kamp: Marjan, Marija, Jure, Martin, Jaka, Matic, Tomi ter pomočnika Jakob in Jaka.

Več fotografij si lahko ogledate na: https://photos.app.goo.gl/kDyEKSrABmGYpidd6

 

Marija Satler

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi