Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.09.2018

oblačno
Popoldne bo oblačno in deževno. Predvsem na Primorskem bodo sprva možne posamezne nevihte, tam bo začela pihati zmerna burja. Hladilo se bo, popoldanske temperature bodo le od 10 do 13, ob morju okoli 18 °C.
15°C | 18°C
nedelja, 23.09.2018
9°C | 25°C
ponedeljek, 24.09.2018
9°C | 20°C
torek, 25.09.2018
2°C | 16°C
sreda, 26.09.2018
0°C | 17°C
Opozorila
Sobota, 22.9.2018 ob 13h
Popoldne bodo predvsem na Gorenjskem, severnem Primorskem in deloma v osrednji Sloveniji možni krajevni nalivi, zaradi katerih pričakujemo močnejši porast hudourniških vodotokov.
15°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

NK VRANSKO ČEZ ZIMO


ŠPORT

| |
14.03.2018      12:37
A A

NK VRANSKO ČEZ ZIMODeli:

Od novembra do marca smo se v Nogometnem klubu Vransko pridno pripravljali na spomladanski
del prvenstva. Novembra in decembra smo trenirali dvakrat tedensko. Z letom 2018 pa smo z vsemi selekcijami, razen U7, povečali treninge na trikrat v tednu. Tudi čez zimo smo otrokom omogočili nekaj tekmovalnega naboja. Selekcije U9, U11 in U13 so nastopale v zimskih tekmovanjih v okviru MNZ Celje. Selekcija U7 je odigrala dve prijateljski tekmi proti ekipi s Polzele. Naši najstarejši, selekcija U15, pa so proti Polzeli odigrali tri prijateljske tekme. Vse se je dogajalo v dvorani na Vranskem, ki nam omogoča optimalne pogoje za zimske priprave naših nogometašev. Ob tej priložnosti bi radi povedali, da smo zelo hvaležni za infrastrukturo, ki jo naša občina ponuja, saj bi brez nje težko poskrbeli za aktivnost otrok v zimskem času.
S selekcijo U13 in U15 smo imeli v načrtu, da začnemo s treningi zunaj že v začetku februarja, vendar nam vreme letos ni bilo naklonjeno. Tako smo prvi trening zunaj imeli šele 14. marca. Zaradi izrednih razmer se je prestavil tudi začetek prvenstva, minimalno za en teden.
Smo pa iz slabih razmer za igranje nogometa uspeli najti pozitivno izhodišče. Tako smo v torek, 6. marca, organizirali dogodek "Sankanje ob baklah". Povabili smo vse svoje aktivne igralce in tudi vse ostale, ki so se želeli ob dobri družbi spustiti po strmini. Dogodka se je udeležilo lepo število otrok, ki so se greli ob čaju oziroma starši ob kuhančku. Vsi udeleženci so dobili tudi hot doge. Dogodka nebi bilo brez pomoči pekarne Brglez, ki je poskrbela za štručke, gostilne Slovan, ki je pripravila čaj in kuhančka, ter še družine Dolar, ki je pripravila okusne in sveže hrenovke. Še enkrat hvala vsem za sodelovanje.
Dogodek je bil zelo dobro sprejet in je narisal nasmehe na obraze številnih otrok. Zaradi tako pozitivnega
odziva smo se v NK Vransko odločili, da dogodek ponovimo tudi v naslednjih letih in ustvarimo tradicionalno sankanje.

Vse vabimo, da nas spremljate na našem Facebook profilu Nogometni klub Vransko, kjer objavljamo tako
novosti in dogajanja v klubu kot tudi tekmovanja in rezultate naših nogometašev.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 147
Izšla: 31.08.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.